Moje stránky ve 12.5 letech

Čau a jestli chcete tak se podívejte na moje stránky.Jemi 12/5 let www.svac.chytrak.cz

Sice nejou nic moc, ale uplatnil jsem něco z vlastní hlavy v PHP :))
fuj bgsound :-(
ups, bez flash pluginu se na nich koukam asi nikam nedostanu, co? Mno nic, snad priste ... Ale prvni vytvor obvykle ani nema smysl prilis kritizovat, hlavne brzy nepodlehni predstave ze uz umis vsechno, a nezapominej "ucit se, ucit se, ucit se" :-)

btw, vzdy kdyz na titulni strance vidim informace o tom jake pouzivam rozliseni, barevnou hloubku, browser ... mam pocit jako by se mnou nekdo zacinal konverzaci slovy "Tak ty mas blond vlasy, vyska presne 182,3 cm, auto koukam taky mas (vlastni) ... Toš tedy vitaj!"
No a? Já stránky začala dělat v 11 letech. Můžete se sami přesvědčit: kristil.wz.cz
A já začal dělat vlastní stránky v pěti letech, heč! Ale nemůžete se přesvědčit, páč tehdá ještě nebyl internet...
A já... já jsem navrhovala webdesign už v prenatálním stádiu! ;-)
Ten bgsound ... mno chtel sem vypnout hudbu, ale nejak to nereaguje;(((
kristi > Hmm ty jsi je ale začla dělat ve front pagi (to já začal v 9.5 letech)
Lepší by to být mohlo?Frame dej pryč,bgsound taky.To menu není špatné,natož že ti je 12,5 lety,ale je toho co zlepšovat.Černá je melancholická s tou barevnou kombinací.Je déteste le noir!(I hate black!)
     Michael Le
Když už zvládáš PHP, tak proč používáš rámy? Na bgsound se vyser. Celkově stránky nejsou špatné, navíc jakožto Ostravák je pochválit musím, že.

Avšak nejzásadnější informací, kterou jsem se ze tvých stránek dozvěděl, je to, že má dnes svátek Doubravka.

Vše nejlepší, Doubravky!
Mé stránky ve 12 letech http://lotr.unas.cz využívají PHP a SQL
Celkem YO ale nezdá se ti že jsou trochu přeplácané?A pán prstenů(pro dětska)
http://lotr.unas.cz na pohled nevypadá zle (i když nějaké výhrady by byly) a jestli je má na svědomí dvanáctiletá osoba, klobouk dolů. Do kódu jsem se nekoukala.

XLukas>>
> A pán prstenů(pro dětska)
he? To jako myslíš "pro děcka"? Jsi vedle... jasně, že existuje spousta usmrkanců, co o té knížce neví zhola nic a akorát se koukli na film, ale to autor oněch stránek určitě není. Tvoje generalizace je úplně zcestná.
Jo.Viděl jsem oba díly a je to P*A
1) Když už používáš všude ty lovely frejmy tak proč je nepoužiješ taky u toho menu? Nic proti, ale s rozlišením 800x600 toho moc nevidim....
Ono velký nadpis osobní stránka je super, ale.....

2) Moc hezký reklamní okýnka s porázdnym titulkem - tos vymyslel sám?

3) bgsound - fakt to jde vypnout (spíš to nech vypnuty a nech si to klienta zapnout - NEZAPNE SI TO)

4) Tim, žes to sem dal si zvyšuješ návštěvnost? :)

5) Sorry, že kritizuju, ale sám jsi to chtěl!
LOTR je velmi dobrý film. Knížka je vynikající. A ani jedno z toho není "pro děcka"... I když samozřejmě to dětem neodepírám. Akorát mám obavy, že knížku asi moc nepochopí (Je psaná dost složitým jazykem) a u filmu si možná občas strachy učůrnou do trenýrek.

Stránky http://lotr.unas.cz jsou docela pěkné. I když bych řekl, že té grafiky je až moc nebo by alespoň mohla být lépe optimalizovaná. Přece jen to horní logo má 230 kilo, což je dost...
Silmarilion je pro deti jak delana kniha :))))))
Sčot >> jo, počteníčko :-) Náhodou, ve čtrnácti jsem ho uměla nazpaměť...
wau... no to ja ho mam jen tak lehce v pameti :)
a umis eldarsky?
to jako quenijsky? ;-) Uměla jsem, ale mrtvé jazyky se hodně snadno zapomínají... teď zkoumám elfštinu u Sapkowského.
ČAU ,ZROVNA JSEM SI DODĚLAL SVÉ DALŠÍ WEBOVKY .Prosím o zhodnocení : www.ski-doo.webz.cz .

Díky
&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;& nbsp;& nbsp ;& ;& sp ;&nbsp ;&nbsp (schvalne jsem to rozhazel ! ale ve zdroj.kodu to opravdu je)
napisy/editorial.gif ...
teda to by slo vyresit trebas nejak jinak ne?! CSS
meta - mohlo tam byt vice info nez jen kodovani
modre pismo na modry obrazek .... spatna citelnost
menu mohlo byt take jinak a lepe graficky vytvoreno
skra se toho ukazala jen cast no ale vsichni asi vite ze tam melo byt & n b s p ;
vstupní strana:
<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br> :-/
Docela by mě zajímalo, jak se přes tuhle stránku dostane uživatel bez flashe.

hlavní strana:
"Tyto stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024x768 pro Internet Explorer 5.5 a vyšší... " - ale fuj...
Písmo v menu je poněkud nečitelné. Jak modré písmo, tak červené a:hover jsou při tomhle pozadí špatně čitelné.
Odkaz na knihu návštěv a počítadlo mi do toho vzhledově moc nesedí. Celý ten vzhled se mi moc nepozdává :-(

hlavní strana - zdroják:

Jak už psal albertino, ten dlooouhý řádek nedělitelných mezer člověka málem připraví o zrak.
Metadat je zoufale málo a v title by měl být obsažen jak název sekce, tak název webu. Layout je tabulkový a zvlášť u menu je vidět, že CSS využíváš pomálu a tím si ztěžuješ práci.
Freya: ses dobra! :)