Poradte

Ahoj potrebuji poradit.Zalozil jsem si ucet nahr8l jsem vse co je potreba a kdyz najedu na mou adresu tak se mi objevi chyba
Kazdymu kdo poradi DEKUJU
<HTML>chybi ti tam soubory ktery maji byt v tech ramcich.. napriklad: sdh1.htm ,....
Nebo: jestli je tam opravdu mas tak: "sdh1.htm" neni "Sdh1.htm" .... pozor na velikost pismen...</HTML>
Frontpage = fuj
A jej jej. Celý web je k ničemu. Nic na tom nefunguje. Odkazy, obrázky a co já vim jsou blbě zadány. FrontPage z toho udělal pěkný guláš.

Rada: Všechny soubory musí být malém písmu. Nepoužívat háčky, čárky a mezery. Zadáváni odkazů musí odpovídat skutečnému názvu souboru a jeho příšlušné cestě. Vyhnout se FrontPage a Wordu. Jestli to jde začít se učit HTML.

Tomík.
2Tomik: Nebud tvrdy, kazdy zacinal ne? Nesouhlasim s tebou: Soubory nemusi byt malym pismem.
<HTML>2#lama: nemusi, ale na unixu je to tak zabehnute</HTML>
Ono je to tvrdý? Tak promiň.

Jak jsem chtěl zprvu odpovídat, tak jsem chtěl napsat kód s těmi velkými písmeny v názvu souboru, protože ty soubory jími tak jsou. Ale když jsem tou stránkou prohlížel dál, tak se objevily další chyby a to už se mi nechtělo dále rozebírat.
Takže bych doporučil soubory s malými písmeny, jak soubory, tak i odkazy.

Tomík.