Moje první stránky ve 12letech ;-)

diky... :) nemyslim si ze se to o nich da rict, ale kdyz myslis...
tak nejak jsem se rozhodla po tom strasnym zjisteni, ze krome tehletech prvnich jsem si nikdy neudelala osobni stranky, ze to napravim... :)
jsem zvedava co z toho vyleze... prece jen od tamtech stranek uplynulo 5 let, tak jestli jsem se neco priucila... :)
Master: Nedelas nahodou flash-help.wz.cz?
<HTML>+-: nahodou ne, jak jsi na to dosel?</HTML>
flash-help dela DoubleThink myslim
Ve 12 jsem napsal tak maximálně něco na nástěnku, za což mi soudružka učitelka dala poznámku
Čau a jestli chcete tak se podívejte na moje stránky.Jemi 12/5 let www.svac.chytrak.cz
Hezky!To není nic moc,natož že je to dělaný ve FP.Nic proti fandům FP,ale mohlo lepší.

          Michael Le
Mně se to nelíbí! Ukrutně přeplácaný!
jojo nejlepsi je notepad.az na to ze v tom mam hroznej bordel pro jiný, ale ja se v tom tak nak vyznam... http://zachod.unas.cz ...15 let : ) hehe
Hele ja nevím jo, ale chlubit se stránkou at je ti 12 20 nebo 90 je snad jedno ne?Stejně dobrou stránku muže udělat kdokoli jinej.Jde o zkusenosti, fantazii a o to jestli to toho cloveka baví.A kdyz jsme tak u toho tak tohle jsou moje page http://www.tactic.wz.cz a koho to zajímá je mi 16 a jsem hrozny poleno a vubec mne nestve ze to vypada blbe!Jsou moje první!A vo tom to je!
> tactic.wz.cz
"Na stránkách jsou použity layery.Stránky jsou udelány v rozlišení 1024x768.V prípade že máte vyšší rozlišení by se nemelo nic stát.Pouze nebudou tabulky na stredu stránky, ale to myslím oželíte.Není to nic závažného a možná to ani nepoznáte.V prípade menšího rozlišení se stránka pravdepodobne úplne rozhází a nepùjde se v ní orientovat." :-)))

Jinak souhlasím, věk není nic podstatného...
je mi jedenact a mam lepsi!www.gco.wz.cz
holy: no ty jsi taky expert :-/
holy: no zluty pismo na bilym pozadi a pismo Comic Sans, to mluvi samo za sebe
ha ha ses idiot protoze to pozadi nabiha asi 5 vterin a kdyby neco tak mi ukaz svoji chcipacku
TO JE TRAPÁRNA, PROČ TO SEM VŮBEC DÁVÁŠ? :-/
V jedné knize o webdesignu jsem četl "Lepší žádný web než špatný."
cybercom - s tim bych souhlasil, ale jeste horsi je kdyz je nejaky web nedodelany - stranky typu "momentalne jsem nemel cas tuhle sekci uvest do provozu ale az dostanu pololetni vysvedceni tak to urcite udelam"
Formulace "stránky ve výstavbě" je na nic. Každá stránka by měla být ve výstavbě a neustále se vylepšovat nebo aktualizovat údaje
holy: ja ji zavrel behem 2 vterin.. to je mi lito :-)
TIM SE TO VYSVETLUJE
Holy, to je ale fakt hrůza... jediné, co tě může omluvit, je, že ti je 11...

Úvodní strana:
DTD není, TITLE prázdný, STYLE tam je dvakrát (+ ten, co je přímo uvnitř tagu), metainformace veškerá žádná (ani kódování), BODY dvakrát začíná a nikde nekončí. Tag FONT tam používáš mnohokrát za sebou (pro každý atribut jednou :-)). Toliko ke kódu.
Dělat stránky jmenovitě pro jedno rozlišení je pitomost, odháníš tím spoustu návštěvníků. (nehledě na to, že vnitřek je v 1024 úzký, tedy dělaný spíš pro 800).

news.html:
Tam je kód ještě prasáčtější. Kaskádové styly, formátovací tagy, tabulky a inline rám se úplně utrhly z řetězu a zamíchaly se do jakési ujeté spleti.

V jakých prohlížečích jsi to testoval? Protože sledovat, co se z té stránky stane po otevření tím kterým programem, mi působí zvrhlé pobavení...

IE6 - takhle jsi to asi plánoval. I přes všechny nechutnosti v kódu se to nějak zobrazí. Blueboardí anketě chybí horní čára.

Mozilla - Čára nad anketou přirozeně chybí stále. Menu zmizelo, ale po najetí myší na příslušné místo se nad stránkou objeví velký černý obdélník.
Scrollbar v ifrámu je samozřejmě neobarvený a dole zasahuje do té zelenooranžové tlusté čáry. Zpod oné čáry při scrollování vykukují kousky písmenek. Nemám ráda Comic Sans.

Opera - menu tam je, ovšem asi o 100px napravo od místa, kam patří. Písmenka v něm jsou nejdřív bílá, pak oranžová a v některých situacích se pro pobavení změní na bílooranžově proužkovaná. Obsahem toho inline rámu nejde scrollovat, protože lišta někam zmizela (oprava - nejdřív tam je, ale na nic nereaguje. Po kliku na hlavní lištu se tajemně vypaří). Ta hlavní lišta úplně vpravo tam je proto, že po odscrollování dolů se objeví celá stránka (tedy ty dva šedivé útvary, pozadí, nadpis...) ještě jednou, ovšem bez obsahu.

Netscape - zobrazení se neliší od Mozilly. Odkazy v menu se ovšem zobrazí - zhruba na místě, kam je dala Opera. A všechny na jednom fleku nahoře, to znamená jeden přes druhý. A všechny defaultním písmem (Z toho menu je to těžko poznat, ale bude to Times New Roman).

Tyhle stránky, to je ďaha. Špatný web vidí člověk často, ale tohleto... Mám dojem, jako kdyby ti dělal stránky někdo, kdo tomu opravdu hodně rozumí, a dal si velice záležet na vytvoření největší zrůdnosti, co svět viděl :-) Zajímavé jsou i pokusy o CSS pozicování...

Doporučuju začít se učit HTML a CSS ne odkoukáváním náhodných kousků kódu, ale systematickým čtením nějaké příručky od začátku do konce. Času máš dost.
MNO POKUD TAM NENI TAKOVA "KRAVA" JAKO TY....
no proste pokud si to chces ykopirovat tak to neni moc
prehledny, ale normalní človek to soudi podle
pohledu na první pohled a ne kolikrát tam máš napsaný tohle a tamto...
No, k tomu snad ani není co dodat... tebe není potřeba stírat, setřel ses úplně sám.
Příště si raději promysli, před kým má smysl chlubit se s takovou slátaninou.
Já bych to neviděl tak černě...
V sekci "Odkazy" jsem našel pár zajímavých stránek:

například ve sloupci "Servry" www.yooho.com

;)