Mám problém ohledne css a odkazu...

Mám problém s mími stránkami : www.nn.wz.cz

1.do ,,prázdného" místa chci vlozit nejaky text, a at dam jakoukoli pozici prez css, tak se mi posune cela stránka o neco dolu(o nějaké to místo co má zabírat text..)a je ten text nahore.. i kdyz napisu pozici podle pixelů...ten text za žádnou cenu nechce do prázdného místa ;-)).

2. mám odkaz : ,,News" (zatím jediný fungující odkaz na mích stránkách) a na ten kdyz kliknu jenou prehodi se nahore na liste z pege 1 na page 2, ale kdyz kliknu podruhé na ,,News" tak se mi objeví chyba (404...)a taky nevím proč...

Tak se mi prosím někdo podívejte na zdrojový kód a pomozte mi s tím.

Díky

IT007
Nechápu ve zdrojáku toto:

<a href="page 2.htm" style="position: absolute; left:40px; top:103px;text-decoration : none; ">News</a>

--> co tam dělá ta mezera v adrese "page 2.htm"

Na to abs. pozicování bych se vyprd. Ten obrázek bych rozřezal a udělal vlevo norm. tabulku a do ní odkazy.

Ta stránka se ti posune o něco dolů proto, protože bys měl ten obrázek přes celou obtazovku uložit jako pozadí tabulky či buňky a ne ho normálně dávat do buňky.

<table border=0 cellpadding=0 cellspacing=0 style="background-image:url('_blnk.gif')">
2Petr aha dík..a jak by jsi ten obrázek rozřezal? ja ho mám na 2 kusy(hořejšek a dolejšek...),...kk dík, pokud mi nejadeš ještě nějaké chyby, tak mi dyštak prosím napiš sem, díky..
Jo a tu mezeru jsem už taky zrušil, ale blbne mi to furt..(odkaz...)
musis prejmenovat i soubory, jsou-li v nich mezery
no to jsem samozrejme ale, furt mi to blbne..
Je to celé udělané strašně divně. K čemu tam je ta první buňka tabulky s průhledným gifem? Myslím, že kdyby CSS pozicování umřelo, tak by se z toho neuctivého zneužívání ještě dlouho obracelo v hrobě - chudinka, viset nad tabulkou... ;-)
Rozřezat tohle a slepit to tak, aby to bylo nejen hezké a funkční, ale taky moderně, dobře a účelně zapsané, by asi nebyla tak úplně hračka. Mojí radou je odtabulkovat tu zbytečnou tabulku a veškerou grafiku dávat do backgroundu.
Taky bych té stránce věnovala doctype a víc CSS místo všech těch vlinků a alignů a valignů.