Hondocení webu

Ahoj lidi, co říkáte na http://www.vladahron.wz.cz Jsem začátečnice, dík.
<HTML>No vzhledem k tomu ze predpokladam ze tvoje prace je obsah tak jsou dobre.</HTML>
mno jde to jen ty framy :-(( ..
Vládu Hrona mám rád je málo lidí který mě dovedou pobavit jako on
mno jde to jen ty framy :-(( ..
Vládu Hrona mám rád je málo lidí který mě dovedou pobavit jako on
Co je s těma frámama?
takevej frontpage ! FUUUUUJ
Pitris se pochlub ty ty blbče
Nemuzu si pomoct:
1) proc tam mate asi 100* vlozenou reklamu (kod)
2) proc pouzivate na jedne strance nekolik ruznych font (grafika)
3) proc ma kazda zluta jiny odstin
a tak bych mohl pokracovat


ke kodu se vyjadrovat nebudu - frontpage mluvi za vse...

jinak vsem vesele vanoce :)
ale, ale...

Žádný učený z nebe nespadl. Já jsem taky začínal s FP a je to IMHO docela kvalitní editor (pokud ho člověk krotí aby nedělal blbosti).
Nicméně je dobré si uvědomit, že webovou stránku nemůžu psát jako word dokument stylem "animovaná sponka řekne to, tak to tam vrazím"
jenomze frontpage je nastroj na tvorbu intranetovych ne internetovych prezentaci... takze to podle toho taky vypada...
jimmy: to si zas vycetl kde? On mezitim neni totiz vubec zadnej rozdil, jestli jde o intranetovou nebo intermetovou prezentaci, FP je proste pro sirokou verejnost... Znalost HTML neni mezi lidma samozrejma
Největší problém FP je v tom, že se tváří jako editor pro laiky. Pokud ale někdo neví vůbec která bije a začne dělat stránky s FP, tak z toho zákonitě začnou lézt HTML zvratky...
To je vetsinou tim, ze se laik snazi pouzit kazdej nastroj, kterej tam najde, a tim se to strasne preplaca a zmrvi
Já to hodnotim dobře. Vypadá to dobře, ikdyž toho hńupa nemám rád. Kód je sice strašnej, ale mě to běhá rychle a vypadá to slušně!
> ...snazi pouzit kazdej nastroj, kterej tam najde...


a který běží jen pod FP Extensions...
sojkovec: vzhledem k tomu ze jsem pro microsoft pracoval tak jsem si to precetl v jeho marketingovem planu

jinak jestli si myslis ze intranet a internet je to same tak by bylo lepsi prodat pocitac a odstehovat se na vesnici...
<i>jenomze frontpage je nastroj na tvorbu intranetovych ne internetovych prezentaci... takze to podle toho taky vypada...</i>


kdyz jsem si precetl tohle,moje reakce byla stejna jako Sojkovcova..

<i>sojkovec: vzhledem k tomu ze jsem pro microsoft pracoval tak jsem si to precetl v jeho marketingovem planu

jinak jestli si myslis ze intranet a internet je to same tak by bylo lepsi prodat pocitac a odstehovat se na vesnici...</i>

Ale kdyz jsem pak docetl az k tomuto tak jsem se opravdu zasmal...
no vim ktera bije,ja znam cloveka kteremu je 18 a pracoval pro britkou kralovnu (mel za ukol zlikvidovat teroristy) rika si Sajmon Terrorist ....
Verte si cemu chcete, ja vam nic dokazovat nemusim, ale odklanite se od tematu, mozna by bylo dobre se nad tim zamyslet. Zamyslet se nad sebou.
<HTML>Dobra fajn, jsem pro.
Nema to smysl,bylo to jen takove odreagovani :) povez nam kdyztak jeste neco v tematu pokec..</HTML>
DoubleThink: taky jsem zkusil v bezpeci domova IIS a FP extensions, a mohu jen zkonstatovat, ze polovina veci stejne nesla.. a FP pocitadlo pocitalo do 15 (po kazdym refreshi) , pak se prestalo zobrazovat uplne..
no Apache je prece jenom Apache..