Prosim o zhodnoceni web.

Muzu vas poprosit aby sme mne zhodnotily webik ktery jsem udelal, a to po strance HTML, PHP a SQL ?

Adresa webu : http://ufo-am.wz.cz

Prosim vse co se vam nelibi aby ste mne psali sem nebo tam do GB budu moc rád :-))) Díky
A pochvaly taky neuskodi ;-)
.
Design by to chtelo trosku vylepsit. Ten horni obrazek (grafiku) bych "zapustil" vic do celku. Proste, aby to pusobilo celistveji. Zkus take pouzit nejakej lepe citelnej font a hlavne jinou barvu u a:hover ... ta modra se neda cist vubec!
Jak chces hodnotit PHP a SQL? Do toho preci nikdo nevidi, jinak co HTML tyce, zrusil bych framy, nahradil je CSS pozicema a vubec bych tam nedaval ten redirect na zacatku, abys zas nebyl dalsi, co mu "nepravem" smazou web...
no teda to ani nemůžu přečíst a design nic moc a framy taky nejsou hezké
Vstupní strana s možnostmi vejít - odejít na mě udělala dojem, jako kdyby ty stránky byly úplně o něčem jiném, než jsou... Dala bych tam mnohonásobně výraznější h1 s názvem webu, ať uživatelé ví, kam se doklikali.
Taková ta "členitá" tlačítka jsou hezký nápad, jehož dojem bohužel tlumí ostatní nedotažené prvky stránky. První, co se mi vůbec nepozdává, jsou rámy aneb přežitá technologie z roku raz-dva. Stránku hyzdí zvlášť scrollbar v dolní části - kdyby byl přes celou výšku strany (dole by to byl iframe), tak bych možná na první pohled vůbec neodhalila, že ta stránka je takhle sešitá.
Další hodně zvláštní záležitost je to číslo v levém horním rohu - počítadlo, předpokládám. Když už, napiš to do nějakého slovního spojení, třeba "počet přístupů na tuto stránku je ...". Ale celou tu srandu bych umístila jinam, spíš úplně na druhou stranu hlavičky.
Pokud chceš mít obrázek-nadpis nekompromisně vycentrovaný, můžeš na tohle horní levé místo dát odkaz na úvodní stránku (znáš to - bývá to logo, které je na každé stránce webu stejné a na stejném místě, taková ta jistota - v praxi to vidíš třeba tady na wz).
Pokud jde o ten nadpisovitý obrázek... neříkám, že by byl ošklivý, ale sem se prostě nehodí - je černý na zelenomodrém pozadí, bez jakékoli snahy o vizuální začlenění (třeba barevný přechod na okrajích, "zplastičtění" trochu v tlačítkovitém stylu ). Dal by se přinejmenším obtáhnout bílou čárou, aby se to víc podobalo těm pěkným okrajům tlačítek.
Barvy: musím říct, že ten odstín na pozadí je mi sympatický, ale to je asi tak všechno, co můžu bezvýhradně pochválit. Jasně modrý text tlačítek je velmi nečitelný a navíc mi tam ani nesedí. Ta nejjasnější modrá (názvy článků při :hover a jména jejich autorů) je přímo hororová, kazí jinak slušný výběr barev. Co se mi líbí, je prostě bílý text :-) Nevím, jestli je rozumné měnit background v inputech u přihlašovacího formuláře - možná tak na světlounkou šedou. Ta světlá zeleňmodř mi přijde trochu násilná vedle nepřebarvených borderů.
Jak jsou tam ta tlačítka Přihlaš a Registrace, tak ta mě při prvním letmém pohledu mírně zmátla, protože okraje tlačítek, když jsou takhle otočená, vypadají trochu jako velmi smutný smajlík ":-((("

Pohled do zdrojáku: máš tam DTD html 4.01. To bez bližší specifikace odpovídá verzi Strict, která by tě s tvým framesetem prokopla dveřmi. Napiš tam HTML 4.01 Frameset. Nebo to radši předělej do nerámové verze, když tak maximálně s iframem.
Máš hezky zpracovaná metadata.
Koukám na zdroják menu a jsem hodně zklamaná. Takových obrázků! Stačily by dva - jeden na button, jeden na aktivní button. Text může být klidně jenom text a obrázky by sloužily jako background pod <a>. A nemusí se to pižlit javascriptem, v css je to mnohem kratší.
A samozřejmě používáš tabulky na rozložení prvků, nic jiného bych ani nečekala. Mohl bys taky používat css barvení a backgroundy a vůbec místo muzejních atributů jako body bgcolor a spol.

Pohled do stylesheetu: uá! Tolik věcí je tam psáno tolikrát znova a znova, přitom by se hromada vlastností dala přiřadit několika třídám naráz :-(
CSS není napsané ani trochu šikovně. A nevím, jestli náhodou nejsem UFO já, ale tamtomu písmu říkám verdana, ne Verdena...
to freya - napsala by jsi mi to ještě jednou?
nějak jsem se přeslechl :-)))))))
Verdena :-)))))
K vidění na http://ufo-am.wz.cz/config/config.css
A není to jenom jeden překlep, je to tam napsané mnohokrát, a dokonale zbytečně :-)
Freya : Diky, tohle sem presne potreboval, pokusim se to dat do kupy a potom bych ti pisl na icq jo ?
A to CSS to se omlouvam ;-)
No nic du do skoly a jakmilie pridu tka zacnu pracovat aby to bylo v poradku.. A potom mne zas zkritizujte .-)
co ta hrubka presmerovanI
krome toho framu je to celkem pekny web
<HTML>Font jako v Counter Strike v1.6 a to neni vubec dobre! :)
ale ted vazne...
Ta stranka nema dobry ani design,ani grafiku a vubec zadny obsah!
Ale verim ze to dokoncis tak si hodnoceni zatim necham az to bude...

Ale je z toho videt snaha, proto mas moji plnou podporu ;)</HTML>
Ja jsem se hlavne snazil o propojeni PHP + SQL, a to bohuzel nikdo nezhodnotil, a na grafiku jsem totalne blbej ;-)
Mě tam nejvíc irituje ten obrázek nahoře! Je tam jen tak napláclej!
Pozor na FRAME a GRAFIKU!
>Ja jsem se hlavne snazil o propojeni PHP + SQL, a to bohuzel nikdo nezhodnotil

Beze všeho! Ale musíš nám poslat zdrojové kódy...