Šířka divu

Mám takový meší problém! Mám div formátovaný pomocí css a když do něj vložím text, který je širší než div width, tak se ten div rozšíří! No a já bych chtěl, aby se ten div nerozšířil, ale aby se ten text nějak zalomil. Ale nechci tento problém řešit pomocí overflow, protože horizontální scrollbary nejsou hezký! Dík za rady!
Když si nastavíš šířku divu, měl by se text zalamovat sám podle potřeby - bezproblémově. Zkoušela jsem to:

<h4>první div</h4>
<div style="background-color:#cccc99; color:black; width:150px">
Lorem ipsum
</div>

<h4>druhý div</h4>
<div style="background-color:#cccc99; color:black; width:150px">
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Nam porta ullamcorper massa. Vestibulum tincidunt cursus urna. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos.
</div>

- druhý div se prostě roztáhnul na výšku. Žádný problém.

Jestli chceš, ukaž svůj zdroják, podívám se...
ááá, sorry. nepřečetla jsem si pořádně otázku, ptáš se na dlouhá slova. Tak nic, když na to přijdu, ozvu se.
Jak dlouho se ucis weby Freyo?
3 roky... proč? :-)
Novis: tak tam hod cas od casu nejakej break, nebo to vkladas nejakym scriptem?
Sojkovec: Vkládám to scriptem PHP include...
Tak to nemam na mysli, ja sem treba myslel pres formular nebo tak.. proste to musis cas od casu zalomit ruco..
Asi mi nic jinyho nezbyde ;o)...
2Freya: To je docela dost. Skoda, ze se je neucim taky tak dlouho, uz bych umel MySQL, ted se ji musim ucit a zrovna ted, kdyz nemam kvuli skole cas:(