Zhodnoťte prosím

Ahoy, prosím napište jak se vám líbí můj web: http://him.euweb.cz

Dík Markéta
Na to ze jsi holka, je to moc pekny (holky jako ty nebo Freya delaj zazraky:)). Barevna kombinace je pekna. Doctype bych zmenil alespon na HTML 4.01 Frameset nebo neco takovyho. Taky bych dal meto o kodovani (napr. Windows 1250) jinak je tento webik pekny, ale doporucoval bych nejakou knihu o CSS, ale hlavni je obsah ne? :) Ja mam H.I.M rad, takze diky za tuhle sajtku. (btw to his infernal majesty neni prava zkratka, jen si to nekdo vymyslel a vsici si mysli ze to je ta originalni zkratka, ale neni, pozor!)
teda HIM se mi nelíbí :-(((
stránky jsou hezké i barevná kombinace .....
ale co ten fram?ten se mi nelíbí určitě by to šlo vyřešit i nějak jinak.
Až se naučíš css tak to bude super

jinak je to hezké
#Lama: uz jsem to nekde slysela, ale myslela jsem ze je to kec, tak jsem tedka zabrousila na heartagramu a tam je jak Ville rika ze HIM nic neznamena tak to asi bude pravda...dik za upozorneni, casem to opravim :o)
Dole by to nemuselo scrolovat! Jinak design vypadá vinikajícně. Kó jsem neřešil!
Měla bych nějaké výhrady ke zdrojovému kódu (<!doctype HTML public "-//W3C//DTD HTML 3.2//en"> atd... ;-)), ale výsledek vypadá výborně.
Ta stránka je přímo nadupaná informacemi! :-)
>> Doctype bych zmenil alespon na HTML 4.01 Frameset nebo neco takovyho

ses preklepl, ne? To ani omylem, kdyz uz, tak HTML 4.01 Transitional....
Kde takove cool stranky berete? Ja mam suchou Konu, http://www.korna.aktualne.cz a jsem rad, ze jsem dal dohromady alespon neco, a to ted jeste aktualizuju, takze dneska to stejne moc fungovat asi nebude... :-)
V 800x600 se to zobrazuje široké 1024 px s černým pruhem vlevo. Jinak pěkné.
<HTML>jak rikal kolega bjc... ten pruh tam je.. navic nevim proc je to cele delane pro 1024 kdyz krome snad 20px o ktere by se to dalo seriznout by to v pohode behalo na 800x600 ....

ale protoze znam vice holek co tohle delaji a jsou v tom opravdu dobre (lepsi nez ja) tak hodnoceni davam vysoko, navic jsi pekna a to tomu webu dava taky pekny vzhled,takze kdyz zoptimalizujes ono rozliseni bude to fajn ;)</HTML>
Design pekny, ale nektere chyby v kodu jako <htlm> nejsou dobre, chtelo by to misto ifrejmu pouzit CSS + PHP require() na vkladani, zbavit se tabulek (ty dat jen tam, kde to skutecne vyzaduje tabulku, tabulky by se nemely moc pouzivat na reseni rozvrzeni)..
hezke prispevky hore

ale

co nejake kodovani - charset?

non breaking space se pouziva k necemu jinemu nez k urceni odsazeni - je to pevna mezera

jak jsem si vsimnul uzaviras tagy i kdyz je nemas otevrene a to je spatne, konkretne bold

zarovnani stranky je provedeno dosti nestastne, stejne tak pouziti iframe je hodne nestastne

graficky taky nic moc, na prvni pohled dobre ale pri blizsim ohledani, hodne chyb

pochvalil bych barvy, tato kombinace se mi moc libi


no a par dalsich postrehu - zmenil bych A:visited
odkazy bych provedl a:hover - text-decoration:underline


no zatim mas hodne co opravovat takze nebudu pokracovat:))

good luck a hodne stesti pri tvorbe webu
Dík za rady, zapíšu si je za uši a budu se snažit to vylepšit :o)
<HTML>Nenech se tim odradit,nekteri si proste musi dokazat ze jsou lepsi ale ne vzdy tomu tak je, ja dokazu zkritizovat cokoliv od A do Z ale pritom vim ze lepe bych to neudelal... a vim ze holky na to maji vetsi cit a talent v pomeru ke klukum takze let's go..</HTML>
souhlasim s id master, nenechat se odradit je to hlavni;)
jinak s tim ze maji holky vetsi cit souhlasit nemuzu, protoze zadny vyzkum na tuto problematiku zatim nebyl prezentovan, avsak jeden vyzkum tu je - pomer zen a muzu jez se zabyvaji problematikou tvorby www stranek je cca 1:5 ... coz ale stejne nesvedci o tom ze zeny maji vetsi talent

PS: pokud nekdo kritizuje neco ceho sam neni schopen je hlupak
Pěkný,ale ty barvy anket!
Nedaj se přečíst a bolej z toho oči.
Poman: jo to je problem. Mam na ankety.net nastaveny pismo cernou barvou ale stejne se to zobrazuje bile
Master:Oh, diky za podporu :o)
Sojkovec nebo nekdo jinej: mohli byste mi prosim poradit jak to udelat pomoci PHP abych nemusela pouzivat ifrejmy popripade link na nejakou ucebnici? Diky
velmi jednoduse


<?
if ($pid==1)
include "./inc/about.inc";
elseif ($pid==2)
include "./inc/int.inc";
elseif ($pid==3)
include "./inc/nap.inc";
elseif ($pid==4)
include "./inc/party.inc";
elseif ($pid==5)
include "./inc/constr.inc";
elseif ($pid==6)
include "./inc/kontakt.inc";
elseif ($pid==7)
include "./inc/gb/kniha.php";
elseif ($pid==8)
include "./inc/mailreg/reg.php";
else
include "./inc/about.inc";
?>

<a href="main.php?pid=1" target="_self">» o nás</a>
<a href="main.php?pid=2" target="_self">» interiér</a>
<a href="main.php?pid=3" target="_self">» nápoje</a>
.
.
.
nejlepší učebnice jsou zdrojáky a manuál. Vyzkoušeno ;-)
Moc pěkný, jak obsahově, tak graficky !
Jimmy:
>>graficky taky nic moc, na prvni pohled dobre ale pri blizsim ohledani, hodne chyb

Napiš mi konkrétně co se ti nelíbí abych to mohla popřípadě upravit, ber ale prosimtě v úvahu že jsem to celý "namalovala" v Malování :o)
Marki: pořiď si GIMPa (www.gimp.cz) ;-).
Marki:

Tady jsou tri nejvetsi hrubky co se tyce grafiky, alespon dle meho nazoru.

http://www.volny.cz/icq/marki.gif

Jimmy:
>>graficky taky nic moc, na prvni pohled dobre ale pri blizsim ohledani, hodne chyb

Napiš mi konkrétně co se ti nelíbí abych to mohla popřípadě upravit, ber ale prosimtě v úvahu že jsem to celý "namalovala" v Malování :o)
> velmi jednoduse

> <?
> if ($pid==1)
> include "./inc/about.inc";


Myslím, že vhodnější než IF by byl SWITCH