nenačtení části webu i kdyz na FTP soubor je

Mam problem a to ten ze na FTP sem nahral celou strukturu svyho webu a nekteré casti nebehaj. Pritom doma mi cela struktura beha bez problemu...

http://musak.borec.cz
zkuste odkaz zajímavé odkazy.....nic nenabehne, pritom na ftp ho nahranej mám.....tomu nerozumím!!!
No jo, hochu, běžíš pod woknama co:o).
Tady je rozdíl když máš soubor INDEX.HTML a index.html
Jsou dva rozdílný soubory!
Tak tedy :

1. tento server rozlišuje velké a malé písmena.
Takže všechny soubory co tam máš, předělej na malé písmena.
2. web nemá rád jakoukoliv diakritiku (háčky a čárky).
Takže totéž co v prvním bodě.
Jo ještě za 3.

Vyhni se i mezer! Mezeru když tak nahraď "_".
za 4. A vykasli se na Microsoft FrontPage 4.0
kdyz se kouknes do zdrojaku tka ten problem uvidis
maly priklad :
Tak v <a href="level%202/Internetové%20Adresy.htm" target="main">Zajimavych
odkazech</a>

taky si myslim ze to tvoje krasne vypracovane menu nebude fungovat vsude

PS: divim se ze fp4.0 podporuje ramce
a divim se hodne ze tento web vyhovuje podminkam wz
>>a divim se hodne ze tento web vyhovuje podminkam wz
Podmínky to neporušuje, ale co mazat všechny věci, kterí maj metatag s tím že je generoval frontpage;))))))))))))))))))).
Na fp narazim kuli skvelemu vytvreni odkazu <a href="level%202/Internetové%20Adresy.htm" target="main"> a skvelym obsahem zrojoveho kodu (clovek by to nikdy tak nenapsal)

>ale co mazat všechny věci, kterí maj metatag s tím že je generoval frontpage;))))))))))))))))))).
myslim ze by se toho na netu hodne smazalo....
a podmynky wz
kdovi so se skryva po timto:
""Tak v Zajimavych odkazech jsou odkazy na vse mozny vyhledavace, XXX servery, Cracky, Srandovni servery atd. proste vsechno co pouzivam, da se tam najit opravdu hodne a uz je to upraveno ze se v tom lze orientovat""
a videl jsem tam i nejaky mp3 (mozna jsem se prekouk)

a rozhodne tam !nikde! nevidim baner wz (krome chyboveho hlaseni 404) (mozna nepracuje robot ) ale to by si mel vyresit admin
Hm, to jsem se nedíval, ale odkazy na nelegální věci zde můžeš, ale ten baner je dost velký prohřešek:o).