Html kurz

Na www.skunk.wz.cz je nový html kurz, který teprv začal.Do měsíce by však měl být kompletní
No na to že je to kurz programáni atp. stránky vzhledově nic moc.. (nic ve zlim)
Tak do tohto kurzu HTML(!) by som sa nezapojil ani keby mi platili. Dizajn v tomto pripade nie je rozhodujuci, ale ten html kod samotnej stranky? Ked je to kurz HTML, tak stranka by mala splnat nejake normy, podla coho sa riadia. Autor(i) stranky asi nepocul o standardoch organizacie W3. Mam taky pocit, ze aj ja zacnem robit nejaky kurz o teme, o ktorej netusim ani makke f. Napriklad o atomovej fyzike? :)))))
<HTML>>Tak do tohto kurzu HTML(!) by som sa nezapojil ani keby mi platili.
Není přece ani tak dulezite jaky je web ktery pise kurz o necem co se tyka webu a jestli splnuje w3 je to take v podstate nedulezite. zalezi co uci ne jak tvori sami. ze uz to vypada chudokrevne a ne zrovna hodno ucitelskych znalosti uz je zalezitosti dojmu.
Delat tutorial at uz pro html nebo coliv jineho chce trpelivost a odhodlanost.
Sam jsem psal par clanku a proto mohu rict ze na tutorial bych si netroufl. je to narocne casove a hlavne by mel byt srozumitelny a mit jistou posloupnost.
mam jen jednu vyhradu, nazvat tutorial k HTML programovanim?
programovani je od slova "program" a html zadny program neni. je to scriptovani navic ciste statickeho typu. programovanim se da nazvat JavaScript,php,asp,vb,java,...... ale html, css,.. ne</HTML>
STRAŠNÝ!

Milion hrubek a kurz asi tak z roku 1995!
Master >> moderátor? :-)
Jo, taky jsem někde četla jakousi úvahu o tom, co je vlastně psaní html za činnost. Údajně formátování dokumentů.

K tomu úžasnému kurzu - proč, proboha, je to ve frames, které ještě ke všemu mají mezi sebou ty hnusné dělicí čáry? A proč je v každém z těch rámů reklama? O designu a typografii se radši nebudu zmiňovat.
tenhle "kurz" nesplnuje ani zakladni pravidla pro tvorbu HTML. Jako napr. v definici ve fontu - barva a velikost jsou bez uvozovek, ale pismo uz je zase ma.
Nebo, citat:
"Vytvoření hypertextového odkazu-Hypertextový odkaz je text,
na který když kliknete, tak se zobrazí jiná stránka."

Kde jste k tomu prisli? Odkaz nemusi byt jen text, co kdyz ho dam okolo obrazku? A s tvrzenim, ze se objevi jina stranka take nesouhlasim.
A podobnych veci je tam rada.

Proto bych navrhoval: nez se zacnete srat do PHP naucte se alespon zaklady HTML
Nevíte někdo jak napsat kód na běhající text za kurzorem myši?
korba: takovyhle nesmysly se daj nekde stahnout, nezapomen vsak, ze je to lamerina