validnost kódu

Lidi poradí mi někdo s validností kódu mých stránek? Když na http://validator.w3.org zadám adresu na své stránky www.pacifik.aktualne.cz tak mi to vyhodí 305 chyb. Nějak to ale nechápu. Chybou je značeno například , tak ta druhá závorka je označená jako chyba. Poradí mi někdo jak s tím pracovat. Díky
Je tam špatně DOCTYPE, validátor ho nerozezná. Dejte tam:
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">

Ale stejně pak vyjede asi 70 chyb. Ale to už jsou chyby "skutečné" :-) Můžete pak začít opravovat...
Díky za info. Tuhle chybu jsem opravil, ale stejně nechápu co je špatně třeba na výrazu <h1>nadpis</h1>. Chyb jako je tahle to ukazuje haldu, ale pochybuju, že tohle je chyba. Ta šipka ukazuje opravdu na chybu? Někdy mi totiž ukazuje na písmenko ve slově v normálním textu. Díky
No, ta šipka opravdu někdy "blbne", ale popis chyby v titulku je většinou jasný a hlavně správný...

Co se týče té "chyby" H1, přímo chyba to sama o sobě není, ale validátor prostě neumí rozlišit JS kód, takže prostě použijte na uzavírání tagů v JS zpětné lomítko: <\/h1>
Já bych právě neřekla, že popis chyby, kterou vyplivne validátor, bývá správný. Mě se taky stalo, že za chybu označoval věci, které byly bezchybné. Problém tkví třeba ve špatně vybraném doctype (schválně to chce zkusit různá čísla verzí a taky třeba strict/transitional/frameset). Je možné, že tam někde bude zapomenutý neuzavřený tag...nebo nějaké zkřížené tagy nebo něco. A hlavně si nejsem jistá, jestli HTML 4.01 ještě toleruje tagy psané velkými písmeny.
víceméně tam máte opakující se identifikátory (#neco), ty se na stránce smí použít jen jednou, takže všechny identifikátory změntě na class, pak jsou tam nějaký neuzavřený tagy...no prostě celkem bordel :-) Jo, Javascript bych načítal s externího souboru, je to lepší už kvůli přehlednosti.

Typ dokumentu by měl být vybrán jako první a podle něj pak pracovat :
Příklad :
Jestliže moc neumíte html, tak si dejte html 4.01 Transitional - to je hodně měkká a stará norma. Validátor spoustu chyb pak odpouští. Jestliže html ovládáte, tak rovnou skočte na xhtml, třeba xhtml 1.0 Strict, nebo rovnou na xhtml 1.1...
Vybírat definici typu dokumentu na konec je blbost...teda jde to, ale pak se vyznat v případných chybách a jejich odstraněním zabere hodně času