Hodnoceni

Dobry den.. prosim o nove hodnoceni stranek.. trochu sem je prekopal.. takze by to melo fungovat bez problemu....
Zkousel sem to z vice zdroju a zadny nadpis nikde neblikal.. takze nevim
S pozdravem Goman
http://www.gomanpages.com
Není to tak zlý... jenom bych vynechala texturu na pozadí, rozšířila prostřední sloupec (jestli je takhle úzký kvůli nižším rozlišením - já se na to koukám v 1024x768 - nevidím důvod, proč nepřilepit ty tři "sloupce" k sobě).
Pak by tomu prospělo odlepit text v prostředním sloupci od okrajů (zvlášť na levé straně se písmenka úplně dotýkají borderu) - takže padding zleva i zprava tak asi na 3px.
Teď ke kódu. Nemá deklaraci typu dokumentu, ale za to myslím může spíš FrontPage než ty. Koukám, že na rozložení prvků na stránce používáš tabulky - no, proti gustu žádný dišputát, ale css je css :-)
HTML, co tam máš, používá věci tagy FONT a CENTER - formátovací tagy. Ty už by se dneska měly omezovat (a nahrazovat kaskádovými styly), ale tak velká chyba to snad není. Taky tam máš dvakrát za sebou STYLE, jednou na obarvení scrollbarů a jednou na všechno ostatní. Navíc jednou uzavřené v komentáři ( <!-- --> ) a podruhé ne. Ale nějaká extra chyba to taky nebude.
A mimochodem...trošku omezit animované gify a barevnost. Bude to vypadat o třídu čistěji.
těchto slov si važ, neb je ze sebe vyloudila jedna z největších odbornic na vlastní rukou psané weby, jakou kdy vůbec tohle fórum poznalo

jinak ty stránky jsou na koukání povedené, ale to efektivno, o kterém se FreYa zmínila prokoumal, být tebou
nYls >> odbornice? kdepak :-)
Holky.. diky za hodnoceni.. fakt jo *52*
Kdybys změnil ty kapečky na bgColor="#000000" myslím, že to nebude mít chyby.
Pak ale nadpis tvých stránek by měl také změnit barvu třeba na tu svlětle modrou a ti panáčci taky budou špatně vidět - ne-li vůbec.
A ještě ©2003 by Goman je černě.
Jen můj názor!
"Zkousel sem to z vice zdroju a zadny nadpis nikde neblikal."

Tak to bylo vice zdroju, ktere vsechny pouzivali jeden jediny prihlizec :-)
Nadpis stále bliká :-) ... mas jej totiz uzavren v tagu <blink></blink> (MSIE toto interpretovat neumi, proto v nem blikajici nadpis nevidis)
No jo.. tak tam ještě napíšu.. Optimalizováno Pro IE 5.5
To myslis vazne? :-) . A nebylo by proste logictejsi ten nesmyslny tag blink, ktery ono "slavne" IE5.5 stejne zcela ignoruje odebrat?
p.s. : "Optimalizováno Pro IE xxx" volne prelozeno znamena "obsahuje chyby kterym nerozumim" :-), tato hlaska webdesignerovi na reputaci roznodne neprida.
Máš docela pěkný stránky, akorát ten text v knize se na tom modrém pozadí špatně čte. A pokud jde o obsah, tak to hodnotím jako průměr. Jestli v tom budeš pokračovat tak si přečti něco o PHP a udělej si vlastní knihu a aknketu, popř. i chat. Tak to je vše. Mohl jsem to ho napsat i více, ale tolik času nemám.
Souhlasim s ge0rgem :D
a chybi DOCTYPE
Tak lidičky. php vzledem k memu casu menit nebudu protoze na to abych se ucil opravdu nemam cas *51*, takze tedka delám vylepšení těch stráne ka tak do měsíce by to mělo být hotový, avšak opravu sem tam dal optimalizováno pro IE, takžebohužel, vám toi asi některým bude nadále blikat, omlouvám se az to ,male už je to tak...
Díky za kritiku, ale nesnazte se pochopit html text, pac ten v mýžc hstránkách stoji uplne zaho.
CAu
Goman
jsem myslel že se sem dávají jen stránky které hostují na WZ
nemam rad frontpage. nas ucitel informatky(frontpageista), se snazi naucit se html a css. takze nas uci kaskadovy styly delat takto:
<style>
body
{
background-color: yellow #bez stedniku
}
body
{
color: blue #bez stedniku
}
</style>

k tomu to vsechno pise ve frontpage, ale co, v ie to prece funguje :}

a nevim, co vsichni mate s tim, ze je spatne napsat misto #000000 white, podle me na tom neni nic spatneho.
důvod k tomu aby se místo white psalo #ffffff neni! A jestli ho nekdo zna, tak at mi ho povi... :D
a nevim, co je spatneho na ty definici? :-/ bez stredniku to bejt muze - protoze je to jen jedna definice pro prvek a je na konci... pokud by tato definice byla veprostred a nemela strednik, tak to holt nebude spravne fungovat, ale takhle je to v poho... :)
miluju, kdyz zacne nekdo nekoho kritizovat, ale sam nevi, proc to dela... :D
BTW dale nechapu proc nekdo dava svuj web do kritiky v sekci HTML, kdyz ho to html vlastne vubec nezajima... vysvetli mi to nekdo? :-/

!domluvil jsem!