optimalizace

Dělám stránky pro rozlišení 800x600. Není pro mě problém je udělat tak aby se roztahovaly na celou šířku okna. Ale.... Koukali jste někdy na takovu stránku v rozlišení 1600x .... To je pak hnus. Dá se nějak udělat, že se například roztahuje jen do určité šířky a pak už ne? Jak to máte vy?
Dej hned za <body> tabulku o pevný šířce v pixelech a celej dokument bude vlastně v tabulce.

Petr
Já to mám pomocí css. nastavené na pevnou šířku. Ale jde mi o to, že hodně se doporučuje dělat "gumové" weby. Ale když má někdo pak velkem monitor, tak se z odstavce udělá velká nudle a je to hnus.
Schopnější ;-) prohlížeče, než je IE umí css vlastnosti, které se tímto zabývají:

min-width, max-width, min-height, max-height - ty nastaví minimální a maximální šířku (výšku) bloku

IE je, jak říkám, ignoruje. Jen min-height lze vcelku slušné obejít css-hackem (http://www.pixy.cz/blogg/web/2003_03_01_archiv.html#1047042376).

já dělám buď pevnou šířku nebo IE více méně ignoruji. Nastavím min-xxx a max-xxx a oželím to, že někomu se to bohužel roztáhne příliš :-(