hodnocení stránek

CAu, pleas ohodnotte mi stránky..
nedivejte se na zakladni hlasku o instalaci tam dejte nezobrazovat a stornujte to... je to kuli scriptum

http://www.gomanpages.com

Diky

KArel
:-)))) tedy, mam-li byl naprosto upřímný, tak při pohledu na mohutný a kontrastně poblikávající(?) nadpis "Vítejte na Goman pages" (btw, proč ta anglo-čeština?) podpořený svižnými rytmy rozdováděných křováků, se mi vybavila jistá scéna, ve které kreslený Homer Simpson sestavoval svoji prvni web-stránku s tančícím Ježíšem, desitkou dalsich flash, gif ci jinych animaci okolo a počítadlem, které "běželo" pozpátku :-).

- zda se, ze nadpisy blikaji na vsech strankach, pusobi to opravdu _hodne_ rusive

- jsi si jisty pouzitym kodovanim iso-8859-3 ? (stredoevropske jazyky kodujeme v iso-8859-2).

- pouzity javascript, zobrazujici kdo ma dnes ci zitra svatek, tvori skoro 2 tretiny velikosti kodu cele stranky, ma to smysl? Pokud myslis, ze je tato informace natolik dulezita, zkus ji radeji generovat na strane serveru (PHP). Takto je zatez linky navstevnika stranek zbytečně a dost drasticky zvyšována.

- design by zaslouzil trochu prehodnotit. Pouzite barevne kombinace jsou trochu divoke a formatovani layoutu stranky take neni uplne v poradku.

...
v tom okýnku Informace ti to jaksi přečuhuje................zkus to zaoblit jako jiny okna.................a to blikáním mě tam taky dost štvalo ještě že k tomu nejela nějaká zběsilá hudba
rozhodně se mi nelíbí tykový ty kecy dole ve stavové liště prohlížeče ... mám radši, když tam visím, kam se myší odkazuju ....
Nenávidim kecy ve stavovym řádku, blikající nadpisy (taky mi to připomíná Homera) a blbý kódování.Jo a ještě nenávidim McDonald, ale to sem tahat nebudu.Jinak jsou ty stránky celkem dobrý....
just have a look:: www.skatekralovice.tk
A také ta čeština. Jeden příklad za všechny: ...narodil sem se... 1 osoba od slovesa být - jsem.
To je naschval.. nechci aby to bylo naprosto spisovne.. jsou to osobni stranky a ne zadny firemni
Netvrdim, ze by na osobnich strankach musela byt vzdy jen vytribena cestina ale zamena jsem za sem je hure citelna. V pripade, ze na pouzivani "sem" trvas bylo by dobre pouzivat ho pouzivat vsude vcetne nadpisu.
Kazdej normalni clovek kterej to cte to tsinou precte bez problemu a ten kdo ne.. tomu preji hodne stesti v spisovne cestine