Stránka bez posuvníku

Zdarec.Je mozny aby se mě nezobrazoval posuvník v normálním okne?Myslím tím že i když není potřeba tak i tehdy aby se mě neukazowal ten sedej proužek....Zkoušel jsem to všelijak, ale nikdy se mě to nepodařilo odstranit.
Důvod proč ho tam nechci?Protože hned vedle něho mám iframe a je to dost hnusný:)(mít dva posuvníky vedle sebe.
Udelat jeden frame a v nem posuvnik zakazat
<body scroll="no">fsssssfffffsfs
jak primitivni:)
jenze ja vul jsem to stejne uz cely predelal do framu:(
nejsi vul.. <body scroll>? takovej atribut v definici html 4.01 neexistuje, takze to nejspis pujde je na IE..
> <body scroll="no">fsssssfffffsfs
Podívejte se na nick autora: "haha" ;-)

To, co cheš je nerálné a navíc nesmysl. Se scrollbarem umí jen IE a navíc vlastně jen obarvování. Holt posuvník je jednou součástí prohlížeče, potažmo tedy autora, tak se laskavě vzdej toho, že s ním něco uděláš.

Je tomu tak správně. I blbé obarvení je vlastně zásahem do uživatelova nastvení. Tvou prací je dělat stránky - jen jejich (X)HTM kód. Nažádné upravování okna uživatele nemáš právo, jakkoliv to vypadá nepěkně.
Leč funguje...
jo pravda,ale funguje to...Stejně sem to ale nepoužilmhold sem to udělal ve framech...
to bych řek'
Pokud máte černé pozadí,do sekce head vlož tento "script" :
<style>
body, html {
scrollbar-track-color: black;
scrollbar-face-color: black;
scrollbar-highlight-color: black;
scrollbar-3dlight-color: black;
scrollbar-darkshadow-color: black;
scrollbar-shadow-color: black;
scrollbar-arrow-color: black; }
</style>
-------------------------------------------------------------------------------
Pokud máte bílé pozadí,do sekce head vlož tento "script" :
<style>
body, html {
scrollbar-track-color: white;
scrollbar-face-color: white;
scrollbar-highlight-color: white;
scrollbar-3dlight-color: white;
scrollbar-darkshadow-color: white;
scrollbar-shadow-color: white;
scrollbar-arrow-color: white; }
</style>

:) Michael Le ---- PS: Je mi teprve 10 let!
Michael LE: Ok, ale to je styl, ne skript
Sojkovec>> na druhou stranu, třeba já jsem v deseti uměla akorát hrát tetris :-) IMHO ale tyhle definice black a white už nejsou moc správné, je jistější použít #000000 a #ffffff
Já vím,že to není script.To bych nepsal "script" v uvozovkách.A další věc - black a white jsou správné,sice je tam předdefinováno málo barev,ale je to lepší než psát dlouhé HEX kódy.
2Freya> já jsem v deseti taky hrál tetris! Ale to bylo ještě tenkrát na sinclairu, tetris dvojku od franty fuky!
to bylo ze knihy, nebo jsi na to přišel sám?
Sanky -> Přišel jsem na to sám.
<body scroll="no"> - v IE to funguje. A zobrazí se ta stránka v jinym prohlížeči normálně, nebo se vůbec nezobrazí,...?
zobrazi se s posuvnikem....
A co takhle <BODY style="width:100%;overflow-x:hidden;overflow-y:hidden">, to by mohlo fungovat ne...?