Něco mi tady chybí ...

Starší verze administrace stránek měla zároveň i velikost obsazeného místa na disku. Vzhledem k tomu, že mám v daném adresáři daleko více věcí, tak nevím přesně kolik místa jsem na webu obsadil, a kolik mi ještě zbývá ...
Dá se s tím něco dělat ???
pri logovani to server posila v odpovedi ftp klientovi... tam si to muzes vytahnout.

m.s.
No jo, ale ja nepouzivam FTP klienta. Muj editor to tam mrskne napul sam, a napul mu pomaham. Tahle informace tam neni. Opravdu bylo pro me pohodlnejsi kdyz to bylo u administrace ....
no ale v tom ti pomoci nemuzu ;-)))

nemusis pouzivat klienta. muzes si udelat skript, kterej navaze spojeni a z toho logu to vycucne. ale to je zbytecna prace imho - to snad odhadnes kolik tam toho je, nebo se jednou proste pripoj ;-)

m.s.
Tak jo, když to nejde jinak .....
Jo kdyby náhodou někdo někdy napsal script na vycucávání volného místa, tak mi ho prosím pošlete...
Ja velikost volneho mista na webu "odhaduji" nasledove ...

1. mam stranky na lokale ... a kdo ne, at si je tam urychlene stahne :o)
2. mam je v jednom adresari ... at je v tom poradek :o)
3. mam WindowsCommander ... a oznacim mezernikem tem adresar :o)

A E TO :o)

Pro ty co nepouzivaji WC si lehce modifikuji bod c.3 ... i ten blbej Pruzkumnik umi spocitat velikost souboru ve slozce :) ... tedy snad :)))

Radek
V adresari kde mam mimo jine i web mam spoustu zdrojových vecí k nemu. Samozrejme, ze se da pouzit Radkuv zpusob, ale zastesklo se mi po jistem zpusobu pohodli. Zatim tedy resime ftp a kolik ma volneho mista, nebo dostal nekdo jiny napad ???
>Jo kdyby náhodou někdo někdy napsal script...
co za to? ;-))) kdybych mel cas, klidne ti to napisu... teoreticky je to otazka nekolika minut, prakticky dnu :-)))

m.s.
>>co za to? ;-)))
To nevím, možná bych ti poděkoval, ale opravdu jen možná...
a to si vazne nejses schopnej tech par radku napsat?

m.s.
takhle nejak zkus otevrit spojeni na ftp a vypise ti to hlavicky odpovedi... z toho si snad uz to vyparsujes...

<?
$fp = fsockopen ("ftp.server.cz", 21);

fputs ($fp, "USER username\r\nPASS userpassword\r\nQUIT\r\n");
while (!feof($fp)) {
echo fgets ($fp,128);
}

fclose ($fp);
?>

...je to z hlavy bez zaruky. odmitam stracet cas ladenim veci, ktery nepotrebuji...

m.s.
Já to taky již nepotřebuju, proto jsem s tím nehodlal strácet čas... Ale teď nemám co dělat tak se na to mrknu... Jinak todlensto bych byl schopnej napsat (S manuálem:-))
Mno kašlu na to abych to z toho parseroval...
Ale konečně se mo povedlo rozchodit ten .htpassword...
volnemisto.wz.cz/download
Uživ. jméno: navstevnik
heslo: test