Už to snad vzdám!...pomóc...

openoffice neni cesky a neobsahuje ceske slovniky...

pokud by nekdo namital ze jo, at sem okamzite da link, protoze si ty slovniky hned stahnu. Ceske prostredi ani potrebuju, ale cesky slovnik pro korekturu urcite.
<HTML>> openoffice neni cesky a neobsahuje ceske slovniky...

to pocesteni asi nebude uplne stoprocentni, ja to jen otestoval jestli to funguje a jinak tyhle programy nepouzivam, ale ta cestina tam _JEDE_ - a to jak komunikace s uzivatelem v cestine tak i slovniky, nicmene ve windows to zatim neni tak jednoduche:

http://www.zive.cz/H/Uzivatel/Ar.asp?ARI=106790&CAI=2105&EXPS=%22OPENOFFICE%2A%22

linuxova verze ma tohle vyresene, nevim nakolik to je aktualni, ale pred nekolika tydny visela poradne pocestena verze pro win na problemech s kompilaci pod win - pekny prispevek k tomuto:

http://www.linux.cz/lists/archive/linux/157610.html</HTML>
>> lidi maji dal tendenci krast MS office

jakto krást?! - pouze koupit za speciální akční cenovou nabídku 21 Kč ;-)
>kdyz i martin s. udela pravopisnou hrubku... :-)))

:-))) debata je mozna vzrusena, ale ja ne :-) , takze delani hrubek je moje prirozena vlastnost... projdi si moje starsi prispevky (vzdycky tam neco tajne ukryju).

a co se tyce treba konkretne Office, nevadi mi duvody ktere uvadis, ale treba jedna z veci je spetna kompatibilita. ta pritroubla cenova politika mi dela denne dost problemu. ze nebudou kompatibilni dolu je treba pochopitelne, ale ze jsou problemy i nahoru proste nechapu. pokud pouzijes nektere (jak rikas) pokrocile fce v Word97, budes prekvapen vysledkem v W2000...

co se tyce sazeni textu ve wordu - no comment... mira to rekl za me...

nic, to uz je zase hodin... jdu spat. FILES->SAVE ALL->good night...


m.s.
>windows uz je nadbytecny, uzivatel vystreli microsoft na mars!...

no ne zebych se chtel zastavat microsoftu (woknous je nestabilni splacanina z ukradenejch nebo zmrvenech soucasti), ale co se tyce kompatibility windows -> linux bylo to ok ale obracene jsem mnel velke problemy. a pokud vim, tak ale vecina uzivatelu jeste porad pouziva Wokna.

(mozna ty problemy byly zpusobeny mou malou znalsti linuxu)

Co se tyce stability tak me wokna spadnou alespon jednou za den u linuxu at jsem vyvadel cokoliv tak to nespadlo ani jedou