iframe a css

Problém je jednoduchý. Jak zrušit ohraničení iframu? Když dam border:0px; tak mi v IE zůstane.
To je ohraničení tý stránky, která se vevnitř zobrazuje a ne iframu. Dej styl do tý stránky co je vevnitř

body, html {border:........}
Řešení bude prozaické ;-)

iframe { border: none }

Když dáš "body { border: xyz }" do vnější stránky (v níž je frame umístěn), nastavíš orámování jejího body.

Když ho dáš do stránky uvnitř framu, orámuješ zase ji.
Jen tak pro zajímavost si zkus třeba tento styl, nejvíce pochopíš zkoušením všeho možného:

body {
width: 700px;
margin: 20px auto 20px auto;
border: 1px dashed #aaa;
padding: 15px;
font-family: Verdana, sans-serif;
font-size: 75%;
color: #222
}
Kdyz uz sme u toho, nevite nekdo jak uplne zrusit (tedy tak aby po tom nezustal ani flicek) okraje u framesetu, ale tak aby to bylo validni?
jenže právě iframe {border: none;} mi nefunguje, takže jsem to nastavil u body
Sojkovec: pokud myslíš v css, tak nevim, ale jinak:
<frameset framespacing=0 frameborder=0 border=0 rows="104px,1*">
<frame name=nadpis scrolling=no noresize SRC="nadpis.htm">
<frameset cols="153px,1*">
<frame name=menu SRC="menu.htm" scrolling=no>
<frame name=body SRC="prvni.htm">
</frameset>

Musíš se tim prohrabat :o)
to ja sice znam jenze to neni html 4.01 transitional, je to jenom vymyslenina ala frontpage & IE;-)
Jo, tak jak je to s rámy v css vůbec netuším. Už hezky dlouhou dobu mne ani nenapadlo plácat cosi do rámů, obzvlášť když se mi css stále více zamlouvá ;-)

Co se týče html 4.01 transitional, tak v něm težko budou rámy validní. Musíš mít odpovídající DTD. Tuším, že je to nějak jako
"html 4.01 frameset". Dohledej si, jak je to správně na w3c.org.
> Gnirnef
Vážně ti iframe {border: none} nefunguje? A co máš za prohlížeč?

Pravda je, že ani nevím, jestli je to validní řešení. Podívám se do reference css. V IE6 mi to funguje, ale ten toho moc se standardy společného nemá :-)
Ale mam spravny DTD (frameset) akorat atribut framespacing=0 tam neni;-((
(viz www.w3.org)
Tak to ano, promiň.

Jak říkám, rámy už nepoužívám a ani mě to nebolí!