Script na SMS

Dobrý den rád bych se zeptal, kde se dá sehnat jednoduchý script pto vložení textu ¨do SMS, myslím ti majo, když je nějak text, vele toho odkaz pošli to,tak se ten text automaticky vloží do brány

Díky

Karel Janák
Tak s tím je už konec, to sis nevšiml, že před nějakou dobou všichni operátoři začali své brány omezovat. T-Mobile ji zpoplatnil, Eurotel omezil a Oskar myslím taky omezil.

Teď už to opravdu nemá cenu. Jestli to i přesto chceš (snad na ten Eurotel, Oskar), tak si toho budeš muset prostudovat - nepatří to k nejlehčím věcem a na stáhnutý skript ani nemysli.
Na T-mobile je to pasé a u Eurotelu je to velmi komplikované. Jediný Oskar to zatím umožňuje. Já osobně bych ovšem na vlastní skript ani nepomýšlel. Lze využít služby některých profiků (sms.cz, DreamCom, mobilem.cz ...), ale jsou placené. Nejjednodušší možností je to poslat jako SMSmail, což na T-Mobile nejde, na eurotel máš jen 60 znaků a u oskara musíš znát uživatelův nick.
já mám na svých stránkách bránu, kterou se dá poslat kolk chcete smsek kamkoliv a neomezene,takže není problém, já potřebuji jen poradit s tím scriptem-
http://www.goman.iglu.cz
smsoperator.cz

stačí?
Tomáš:

já ju tam mám já jen potřebuju automatickej script na vložení textu
Tak si ho napiš :-))))))))))))))))))