Zhodnoť te mou stránku!

Je to má první stránka takže prosím jen užitečnou kritiku!
P.S.:Tak či tak jsem na ni hrdý!
Každopádně je ta stránka dost divná - hlavně její obsah. Z grafického hlediska taky žádná sláva. Chtělo by to ještě zapracovat, nebo spíše dělat nějaké smysluplnější stránky...
Ten obsah je dost divnej.
Promiň, se vší úctou, ale myslim si že satanisti sjou úchylové. Ať si říká kdochce cochce o hanobení rasy národa a přesvědčení, ale saidstické smýšlení brát zcela vážně a vyznávat ho... nevim jsetli už jen to není hanobení rasy (lidské)...Neber to osobně, třeba ve skutečnosti satanista nejsi a jen se o to zahímáš... Mimochodem kplik ti vkasně je (jestli ot teda neni tajný...Hlavně mě neproklínej!:)
Jen jak jsem najel na zacatek tak sem to zavrel protoze souhlasim s NOVASEM (no coment)
Jóóó hochu, jsi na tom bídně.... Musiš se hóódně učit.......
Jinak, když seš satanista, můžu se Tě zeptat, jestli věříš, že existuje bůh? Já teda neuctívam ani jedno ani druhý, mně je to celkem jedno (jako většině populaci na tomto světě)
Pro Marka: Tys mi psal na mail, ale já Ti odpovim sem :o).
Podle mě je satanismus stejně jako křesťanství uctívání nějakýho boha (buď dobrýho nebo špatnýho). A jelikož má vše dvě strany, tak nemůžu pochopit člověka, kterej věří v satana a nevěří v to, že existuje Bůh. Proto jsem se Tě ptal :o)
Sory, ta adresa (xouchok.wz.cz) neni mejch stránek. Na těchto ani nic nenajdete