potřebuju pomoc prosím

Dobrý den všem.......
Mám jeden problém a to takový že na mé databázi nejdou nahávat soubory z mého PC.Píše se tady že mohu nahrát soubor do 2MB, ale u mě to tak není.Největší co mi de nahrát je soubor s velikostí 1,2MB i když by měl jít i větší soubor,ale mě to prostě nejde. Tak jsem to zkusila přes ftp , ale jsem na tom skoro stejně. Sice jsem mohla nahrát soubory větší než 1,2MB(nejvíce 1,7MB), ale 1,8MB a více mi nejde i kydž by to mělo jít píše se tam že větší než 2MB mohu nahrát přes ftp to jsem zkusila, ale nefunguje to tak jak má.......a mělo by!
Prosím pomoste a napište mi jak bych tam mohla nahrít trožku větší soubor alspoň 3,5MB
Díky a nashledanou Couwella
?
Tak to jsi mi teda poradil.............prosím lidičky zkuste si něco nahrát na svojí stránku abych věděla jestli to nejde všem a nebo jenom mě.......Please dejte mi vědět
já to mám přes http,ale když jsem měl soubor veliký přesně 1,9MB(!),na konci se mi to zastavilo a natáhlo se pouze 1,8MB.Bude to asi tím,že to neni přesně do 2 MB,ale do 1,8...ftp jsem nezkusil a ani nebudu zkoušet,jelikož je to prej moc nespolehlivý.to asi nepůjde.
chtelo by to rozsekat ten soubor...priklad:
abc.jpg 3.5MB
1)otevru v poznamkovem bloku
2)pomoci Clrl+C a Ctrl+V oznacim text (asi 1/2) a dam obe pulky kazdou do jineho txt dokumentu
(abc1.txt + abc2.txt - 2x1.75MB)
3)nahraju postupne oba soubory
4)v http dam [edit] - abc2.txt a zase Clrl+C a Ctrl+V vlozim cely obsah do [edit] - abc1.txt(asi v jinem okne prohlizece) a [ulozit]
5)prejmenuju abc1.txt na abc.jpg
6) A JE VYHRANO

snad....
no... bych se divil, jestli postup s ctrl-c ctrl-v funguje...
V notepadu to nemůže jít...když to uložíš, nahradí se znaky, který notepad neumí čtverečkama.Zkus např. jpg soubor rozdělit třeba v Irfan View na víc kusů, uložit je a pak ve stránce dát dohromady tabulkou úplně bez okrajů a mezer mezi buňkama:
<TABLE BORDER="0" CELLSPACING="0" CELLPADDING="0">
a najaký server si to dal?
K rozdělování souborů: To zvládá úplně bez problémů Windows Commander (nebo novější Total Commander) -> Funkce rodělit soubor.

Jestli budeš chtít ale poradit s Tvým problémem, budeš asi muset napsat něco podrobnějšího. Nějákou windowsáckou hlášku, nebo tak... To že to prostě nejde nestačí...
kdyz mi posles username & heslo & ten soubor nekdy dneska (ne vecer), tak ti zkusim uploadovat, pater je proste pater ;-)
ehm, drobny nedostatek: mail na
upload [at] jkt.wz.cz
(pro rejpaly: ano, umim napsat zavinac: @, pro nechapave: adresa
bla [at] example.com znamena bla@example.com)