Co byste vylepšili?

Zdravim. celkem by mi bodlo, gdybyste se koukli na http://igrala.wz.cz a rekli mi, co mam vylepsit. Zrovna makam na titulnim sajtu... Yo, abych nezapomnel: Mam tu par bugu, se kterejma si nevim rady, tagze kazda rada dobra:
1) Gdyz se uzivatel dostane poprve na sajty, odesle se mu z ramu ankety cookie s platnosti jeden tyden, aby nemohl hlasovat (skript si to normalka zcekuje a gdyz uz neni cookie, dovoli hlasovat). Problem je v tom, ze ta cookie se odesle driv, nez user hlasuje, a pokud se prvne proklika celym webem, hlasovat uz nemuze:(
2) Taky anketa: Bug se tyka toho, ze gdyz user vyplni formular a da "Hlasuj", fsechno se normalka odesle, ale gdyz macka hlasuj do doby, nez se sajt reloadne, posle ten formular treba 10x cimz anketa ztraci vyznam.
3) Forum: asi jste si fsimli, ze se to nespravne formatuje. Dela to fce NL2BR, ktera namisto tagu <br> zadava tag <br />. Psal jsem o tom Jirkovi Koskovi a ten mi rek, ze nl2br to formatuje dle noveho standardu xhtml, ale ze by to formatovani rozhazovat nemelo. Rozhazuje.

Tag se tam juknete a dejte mi vedet (jak se libi) a co s chybama.
Ruda
ja bych natom webu změnil totálně celej edsign..jestli chceš new super design podle přá¨ní tak se můžem domluvit mám jedno docela uspěšné webdesign studio (www.kaspy-design.wz.cz) napiš na mejl co tam je v kontaktech a nějak se domluvíme :)


ceny jsou velmi nízko...
nevim, cemu rikas design - ale co se tyce vzhledu - je to sileny. ;)
Blbu hihi super nick s tebou silenost :)))
moc ftipny okno s fotkou ktery se da zavrit az po opusteni ty hruzy - co je OK na 800*600?
Tag Vám fšem děkuji za připomínky a rady (těch teda moc nebylo;-)). Snad už je to lepší.
Ty vole, takhle preplacany stranky jsem jeste nevidel. Poradim ti SUPER vec. Stahni si program KaZaA nepriklad ze studny a z kazy (kazaa je program na sdileni souboru) si stahni XARA WEBSTYLE 3,0, je to výbornej prgrm na tvorbu grafiky. TO TI FAKT POMUZE a ten prostredni ram je HROZNEJ.
Myslim, že jsou super... Neni nic co by se dalo vylepšit...
Kdybys ještě někdy potřeboval zvednout sebevědomí, víš kam se obrátit... P.S. byl jsem línej se tam koukat...
Hele, tag yo, fsadim se, ze gdybych se podepsal jako zenska, lezete mi do prdele. To ste fsichni velky hrdinove, co? Ale abyste mi poradili, jak na ty bugy, to vas nenapadne! Fsichni ste moc chytry, ale abyste dali neco k dobru, to ne. P.S. Nebojte, to je pro hackery (cti hackery) na WZ typicky, maj plno chytrejch reci, rozumi fsemu, hlavne grafice a HTML, ale gdyz prijde na vec... Cau!
zlepšil bych uplne vsechno..je to hruza..vypada to jako delany ve wordu
>cau
ahoj ;-)
> <br />
tohle ti _nerozhodi_ formatovani, fakt ne, z principu ani nemuze...
(jestli neveris, zkus si tu vygenerovanou stranku ulozit a pak v ni nahrad '<br />' na '<br />', uvidis, ze tady problem neni)

btw, s tim podepisovanim za zenskou je to celkem good idea ;-)
2Radimeq: Ty delas ve Wordu, ze vis tak presne, jak takovy sajty vypadaj?!