uzavření okna javascriptem

Zdravím všechny,
přejdu hned k věci:
moje stránka po načtení (událost onload) otevře nové okno, bez stavového řádku, menu, toolbaru atd. dá se ovšem to původní okno, které zůstane samozřejmě otevřené, nějak automaticky uzavřít?
Je tam nekde funkce close, ale nektere prohlizece se te zeptaji, jestli opravdu mohou to okno zavrit, pokud jsi je neodevrel skriptem.
<a href="#" OnClick="window.close();"> ZAVRIT </a> ... ale je pravda ze niektore prehliadace sa pytaju na zavretie okna.. ale ak je okno vyvolane js tak sa to nepyta.. sa mi zda.. :)
No Mauro to je sice pekne ale Michal_soft psal ze chce automaticke zavreni a ne ze chce odkaz na zavreni :)
Takze to musi udelat takhle :
Dohlavicky HEAD stranecky kterou chces automaticky zavrit dej tohle :
<meta http-equiv="Refresh" content="0;URL=javascript:close()">
Já bych to udělal takto. Do toho otevřeného okna vlož:

onLoad="parent.close()"

Myslím si, že je to čistější, než co navrhoval Nemo a funguje to, i když máš zakázanej Refresh. Myslím si ale, že se tě prohlížeš (MSIE) zeptá, jestli to okno můžeš zavřít.
Jojo Andrewe to je lepsi :)) a kratsi :)
K čemu vlastně čerstvě otevřený okno zavírat?
4SMtext: On nezavírá čerstvě otevřený okno, ale to co ho otevřelo. Prostě chce mít stránku v okně bez lišt a to původní chce zavřít.
Nepochopil jsem ale nevadi :))
díky, lidi za pomoc, jen tak na vysvětlenou - tom okně bez toolbarů atd. má být grafický firemní interface, jakýsi rozcestník na často používané soubory.
stejne NESNASIM stranky, ktery maj popup, at uz v libovolne podobe