Způsob zobrazování reklamy (pro admina)

Zobrazování reklamy řeším na http://lynch.euweb.cz/ následujícím způsobem: HTML kód reklamy mám uložen ve zvlástním souboru a ten zobrazím vždy na stránce Novinky, která je také nastavena jako úvodní. Tím splňuji podmínky. Ovšem nedávno se mi stalo že obsah souboru s reklamou byl smazán (jak nebo kým ??? to opravdu nevím) a kód reklamy byl opět (zatím se mi to nestalo) prasácky přidán na záčátek souboru index.php. Přitom žádný upload souboru index.php nebo nějaké změny nebyly asi přes týden.

Nevím proč, podmínky reklamy jsem splnil a na problémy s reklamou jsem si zvyknul taky, ale jestli někdo takhle upravuje ručně soubory to bych rád věděl...
Tento problem se me pred nedavnem stal take.....viz minule prispevky,
vyresil jsem to tak, ze jsem nastavil zobrazeni reklamy v admin centru nahoru a zapnul "frames" a nechal do zvlastniho souboru zobrazovat reklamu (napr. reklama.html), ktery se nemusi na celych strankach zobrazen reklamu, ....
a reklamu nastavil rucne do potrebnych stranek tak, aby byly dodrzeny pravidla webzdarma......:)
sice je to pracny, ale problem jsem odstranil

Tomáš
P.S. Porad cekam na vyjadreni admina, protoze se system vkladani reklam zmenil.....uz neplati, ze nastaveni reklamy v admin centru se tyka jen nove nahranych souboru!!! nastaveni se projevy i u vsech souboru na serveru!!!
> uz neplati, ze nastaveni reklamy v admin centru se tyka jen nove nahranych > souboru!!! nastaveni se projevy i u vsech souboru na serveru!!!

oops, ano to je pravda, cekal jsem, ze to vezmete spis jako plus

> Nevím proč, podmínky reklamy jsem splnil a na problémy s reklamou jsem si > zvyknul taky, ale jestli někdo takhle upravuje ručně soubory to bych rád
> věděl...

lehce se zmenil ten kod, takze pri te prilezitosti se uplatnilo nastaveni reklamy tak jak to ma byt podle nastaveni, pokud ti to nevyhovuje, je myslim nejjednodussi si to nastavit jinak

> prasácky přidán na záčátek souboru index.php

a pritom staci jen precist si tu napovedu k nastaveni, kdyz se ti nelibi zobrazeni hned za <BODY.*>, pokud tam nebyl ten specialni tag na presne umisteni reklamy, ani tag <body>, pak to da uplne na zacatek

pokud to tak neni, stezuj si u mne - pokud mozno e-mailem
Je to hezky...
ale co kdyz chci mit vsechny reklamy dole.... a stranky se generuji v PHP???
to si muzu pak jit hodit.....protoze jinou nez verzi nahore a u index proste nemam....
co s tim?

Tomáš
tak si to hod na kazdou stranku dolu ne ?
nebo si to hod jen na jednu stranku a urci si kde to bude, nikdo nebude kontrolovat vzdalenost od horniho okraje okna ;)
> nikdo nebude kontrolovat vzdalenost od horniho okraje okna ;)

tzn. ze kdyz si nekdo nastavi reklamu na prvni stranu a da ji do vysky 1% od DOLNIHO okraje, ze mu to nechate?
> co s tim?

Necha se to resit jednoduse ... udelas si treba extra soubor, ktery pojmenujes treba reklama.html a ten nastavis jako jmeno hlavniho ramu.

Tenhle soubor pak v PHP includnes kam ti bude milo.

Uz se to tu resilo nekolikrat.

Radek
pro tvou informaci
skoro takhle jsem radil hned v druhem prispevku
;o)

Tomáš
A ja mam pocit, ze to sami uz pisu poctvrty :) ... inu, opakovani je matka moudrosti :o)

Radek
Mám podobný problém, po načtení stránky s reklamou se mi stále obnovuje, proto se mi skoro vůbec nedaří dostat na další stránky
kurnik, fajnove stranky ;)

ale vsechno na tu reklamu nesvadejte, obcas za to muze treba nejaky javascript jako v tomto pripade zejo ?