Blokování obrázků... (Hlavně pro admina)

Admine, proč jsou z webuzdarma blokovány obrázky? Tedy když dám z jiného serveru než wz odkaz na obrázek z wz tak se mi nezbrazí:-(.
Co s tím:o).
Ps: Jak je to blokovaný, to si doma zkusím taky^_^.
What ?!!

To si snad děláš pr*
Zkus si to:-).
LUKASIKU!!!! ... mam u tebe 2.60Kc ... ze ja ti taky na vsechno skocim :) ... koukni se sem ...

http://www.volny.cz/pincr/index.html

Radek
Kuřna, tak to bude různé u jednotlivích webů...
Konečně jsem to našel:o). Podívej se sem:
http://www.pikachu.cz/Forum/msg.php?id=166&time=1027930457
Jak je tam ten obrázek, tak je to z mí page, a je nenačtenej... Tedy neexistujicí, ale zadej tu adresu potom přímpo do prohlížeče a uvidíš...
na prostoru, kde mam pocitane prenosy je prvni o co se staram zakazat hotlinkovani (to je to, o cem mluvis)... tady mi to je docela jedno :-) je to vec administratora (jestli to je osetreno globalne nam rekne mira), jinak pro jednotlive prostory se to da konfigurovat v .htaccess - ale podrobnosti zase az mira :-)

m.s.
nee, tohle nemuzete konfigurovat, chapu, ze to nekomu muze vadit, ale myslim, ze za ty dva roky si na to seriozni uzivatele zvykli a ti ostatni jdou jinam

povolene je linkovani souboru do 100kB, u vetsich to hodi redirect na /
>povolene je linkovani souboru do 100kB...

...to se mi zda rozumne. jak omezit hotlink podle velikosti nebo jeste lepe na konkretni soubory?

m.s.
na zaklade refereru (pokud je nastaveny a je tam nastavene neco jineho nez tech nasich x domen), pripony (html a nektere dalsi pripony nejsou timto blokovany), velikost souboru je jeden syscall ... nebo myslis jak konkretne na apache platforme ?
ja se kvuli tomu ucil psat moduly do apache :) ... teda nejen kvuli tomu, docela me to i zajima
pokud bys nemel nejake velke naroky na vykon, asi by to slo i slusne resit pres fastcgi
zajima me to spise teoreticky... omezit hotlink bez zasahu na server 9na hostingu) - neni problem zakazat hotlinkovani uplne podle pripony, ale da se to i nejak konkretizovat? treba zakazat vsechno krome konretniho souboru zadaneho z konkretni domeny? zase tak podrobne neumim .htaccess skriptovat...

m.s.
jasne, da se skoro vsechno
ja to delal jen jednoucelove - proto se to neda nikde stahnout - ale dalo by se to dodelat, aby to slo prepisovat v .htaccess souborech
ale to neni standardni moznost apache, kdybys nechtel delat modul do apache, dalo by se to vyresit i skriptovanim - tj. pozadavky na nejaky typ souboru by se apachem prepsaly interne na nejaky skript s parametrem, ktery by udelal to podstatne - tam by stacil bud redirect nebo rewrite
(... to je urcite jednodussi moznost)
Taky se mi stalo,ze se mi nezobrazil obrazek z jinyho webu - vyresil jsem to iframem (scrolling=no frameborder=0) s velikosti obrazku a adresou na html soubor, kde je v body "topmargin=0" a "leftmargin=0". Vypada to naprosto stejne,ale je blbost to pouzivat na dvacet obrazku na jedny strance...nejlepe to vyresit skriptem.
jeste dulezita vec - ten htm soubor musi bejt umistenej na webu, kde je i ten puvodni soubor (resp. obrazek)... Nebo neni nic jednodussiho,nez si obrazek stahnout a uploadovat k sobe (pokud tim neporusis autorsky prava).

do-
pokud by slo o autorska prava, myslim ze je porusujes uz tim, ze cizi page zobrazujes ve svem designu... (to znamena, ze je podle me lhostejno, zda ten obrazek includujes, hotlinkujes nebo uploadujes...) - ale to se zase poustim na tenky led, pac nejsem pravnik a prilis tomu nerozumim - stavim se k tomu z pohledu autora.

m.s.