Apache - nejnovější verze...

Admine ty už si jí asi viděl že, co to je?! To je nějakej apache2 spouští se to jinak... Je to nějaký záhadný nebo co:o).
co se tyce me, osobne jsem to nezkousel, ale apache2 je podle nekterych slov s nadsazkou receno uplne jina aplikace... pro potreby web+php tedy bych navrhoval se zatim drzet posledni rady jednickove verze ;-)

m.s.
apache 2 je dost huste prepsany, nebere se to jako novejsi verze, ale jina platforma - to je fakt

jinak ja jsem zkousel prvni verzi nekdy kolem 2.0.16 - to jeste chtelo trochu hackovani aby se to vubec zkompilovalo, posledni verze (2.0.39) mi pripada uz dost stabilni, takze rad bych ji tu behem par tydnu/mesicu zacal testovat pod velkou zatezi abych si udelal lepsi obrazek o tom, jak je to s tou stabilitou

kazdopadne tobe to muze byt (bez urazky) uplne jedno, protoze na venek to nijak nepoznas - krome vetsiho vykonu ;-)
>kazdopadne tobe to muze byt (bez urazky) uplne jedno, protoze na venek to nijak nepoznas - krome vetsiho vykonu ;-)

...pokud to byla reakce na me, tak co se tyce konfigurace tady, je mi to opravdu jedno :-) netroufl bych si do toho kecat, alespon ne stylem, jakym jsem to napsal! moje poznamka byla urcena lukasikovi na jeho dotaz - pro domaci ladeni a testovani doporucuji to co doporucuji, uz tak ma starosti a problemu dost ;)

pokud to nebyla reakce na mou poznamku, pak se omlouvam za reakci na tvou poznamku :-)))

m.s.
nene, to bylo na prvniho pisatele :)

lukasiku, jestli se tak hodne nudis, zkus si nainstalovat linux, neni spatne obcas zjistit, o cem vsem nemas ani paru (to neni mineno jen na tebe)

jinak na domaci win9x ti staci urcite i to orezavatko od MS (microsoft, ne martin s. ;-)
Rád bych, ale kde ho sehnat? Stahovat ho nechci a platit za CD taky ne:o).
Admine admine.... Tak jsem se v tom horku, vydal do knihovny, abych si půjčil linuxi... Ale cos se nestalo, linuxi půjčený:o).
Tak, teď mi řekni, kde je sehnat a jakou verzi...
nechces stahovat ? ja myslel, ze vetsina majitelu mistralu soutezi o to, kdo vic nataha dat ;-)
da se to i objednat (treba http://www.qwert.cz/linux/cd/cenik.php), ale s tvym pripojenim bych si to radsi stahnul ... treba ftp://linux.redbox.cz/Mandrake/iso/
No jo, ale kolik to má? Já většinou stahuju filmy, takže linux nevím kdy budu mít čas:o). Kolik to má? A jakou verzi bys doporučil?
HM, koukám zábava asi na 3 dny že... Kurňa a jak se to spouští?
jak co, ja pouzivam vetsinou mandrake (1-3CD), ale treba posledni debian ma 7CD ;-)

k tomu spousteni: zadny setup.exe tam neni, jo a chtelo by to min nejakou volnou partisnu, kam to instalovat, protoze to asi nechces misto windows co ? ;-)

no jestli to myslis vazne, asi by bylo dobre koupit si nejakou knizku, uz je jich spousta
Objednej si Linuxe na Vypalcd (www.vypalcd.cz), jedno CD za 109 Kč + poštovné.
Mno, wokna si tam chci nechat... Jinak volnej part na to jěště mám už vod koupi toho PC si jí Šetřim na linux:-).
Jupí, sehnal jsem linux:-).
Suse linux 7.2 CZ... Dvě příručky + jedna příručka bifle...
to su zvedavy, jak dlouho ti vydrzi nadseni
doufam, ze nas budes prubezne informovat jak ti to jde
Ja bych spis rek, ze nas bude prubezne informovat, jak mu to nejde :)))

Radek
Konec této diskuse, pokračování na http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=4&i=256&t=256
Nesnaz se to zamluvit ;~)))

Radek
Kurňa radku to byla hlavně kvůli tomu že jsou tu dvě stejná témata... Ale mno nic...
Konec této diskuse, pokračování na http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=4&i=256&t=256
Ja vim ... jen te zlobim ;o)

Radek
...