Editor + www

Začínám teď dělat nový web a rychle zjišťuji, že FrontPage už nestačí. Potřebovala bych tedy poradit nějaký jiný editor, ale potěšilo by, kdyby uměl také např. měnit barvu písma, jeho velikost atd., abych to nemusela rozepisovat v HTML. Také se chci zeptat, jestli neznáte nějakou stránku, která by se věnovala umístění grafiky na web. Mám grafický návrh menu a potřbovala bych ho roztříhat a umístit do tabulek. Tím navazuji na další otázku - mám web dělat pomocí tabulek nebo jsou i jiné metody, jak dosáhnout stejného výsledku. Když ho zkouším dělat tabulkou, tak nevím, jak docílit aby nezůstávala mezera mezi ní a horním a levým okrajem stránky. Neznáte tedy někdo nějakou opravdu dobrou stránku, která by se věnovala tvorbě www a HTML, všude jsou pouze základy. Díky! Winky
1) co máš proti FrontPage? Pokud nepoužíváš nějaké složité skripty nebo Flash, tak myslím, že se s tímto programem dá dosáhnout docela dobrých výsledků. Všichni na něj sice nadávají, ale já jsem s ním celkem spokojený... :)
2) grafika... hmmm to je trochu problém, snad http://www.jessett.com nebo třeba http://www.wpdfd.com
3) tabulky jsou docela dobrý nápad, já sám je dost používám. Ta mezera v levém horním rohu je možná dána ne tabulkou, ale prostě jen vlastnostmi stránky... zkus tohle <body topmargin="0" leftmargin="0">
Víc nevím... :)
Tak za prve, pouzivej notepad, jak ze se nechces vypisovat, to jinak nejde... protoze pokud to minis delat v FP tak to nemyslis vazne. Pres tabulky bych to rozhodne delal... a co se tyce zakladu v HTMl je to proto ze HTML nema nic jinyho nez zaklady, pokracujeto slozitejsima jazykama...
FP je stejne dobrej :)) Protoze nez ty napises v notepadu neco tak ja to uz v FP davno mam a spim :)) Samozrejme je nutny umet to i psat protoze vsechno s nim neudelas Takze v notepadu taky obcas neco napisu ale vice vyuzivam tohoto editoru AceHTML 5 Pro .. dost mi ulehcuje praci je to muj kamos vzdy kdyz mi z hlavy vypadne nejakej tag nebo prikazek tak on mi napovi :)))
Ok... ale psat v FP v sekci Normal je zneucteni programatoru....
1. editor-homesite: lepsi notepad kterej umi zavirat tagy, zna atributy, umi css atd....
2. rezani grafiky - imageready (soucast photoshopu 6.0 a vys)

HTML JE JENOM PROSTREDEK KTERY PREDAVA INFORMACE KLIENTUM!!!!!VSECHNO OSTATNI MUSI UDELAT NEKDO CHYTREJSI-PEARL,PHP,ORACLE,MYSQL........