PHP

Neznáte někdo nějakou ČESKOU stránku, kde by jsem se mohl naučít PHP ?????
Jo určitě jich najdeš spoustu, ale hledej sám.... třeba na nějakym vyhledávači něco najdi..., ale doporučoval bych ti spis knizku, nebo tak neco na kompu...
skus php.net.. nevim na jaky urovni je ceskej preklad, mam radsi anglictinu, ale kazdopadne je tam vsechno a docela pekne..
doporucuju ti knizky od koska
www.kosek.cz
no ja nevim.. kosek je urcite skvelej programator, ale jeho knizky jsou trosku az moc teoreticky zamereny.. mozna je dobry si je jednou precist abys pochopil zaklady, ale pak bych doporucoval spis neco 'PHP a MySQL' (softpress).. jinak vyborna je nemecka knizka PHP4 od Jörga Krause :-)
ok PHP a MySQL(softpress) taky moznost je to celkem goot kniha
a pokus dobre tusim tak ma prilohu cd z prikaldy
jo, tusis spravne.. trochu nevzhoda tyhle knizky je ze vysla moc brzo po vydani stable php4 a autori (Luke Welling a Laura Thomson) manual prosli asi hodne zbezne.. napr. o prikazu foreach neni v knizce ani zminka, o funkcich ani nemluve...
ale jako priprava pro skutecny delani strankek je to urcite lepsi nez prave napr. knizky od koska.. neni to proste o php a mysql, ale o webovych aplikacich jako takovych.
mimochodem kosek taky vydal posledni php3, ne?
fakt nejlepsi knizka co sem kdy videl je nemecka PHP4
dej mi pokoj z technickou nemcinou i kdyz se nemecky ucim ve skole a anglicinu jen jako samouk tak si radeji nainstaluju soft v english nezli v Deutsch az tu knizku prelozi do cestiny taksi ji taky rad prectu
kosek na je zacatek nejlepsi.ale potom je potreba hledat vsude mozne jinde.
Já teda začal na PHP4:učebnice základů jazyka a PHP4:praktické příklady vše od Jiřího Brázy.