PopUp menu

Chtel jsem se jen zeptat jestli by jste mi neporadili stranky kde bych se mohl naucit vytvaret popup menu.Potreboval bych na stranky a nevim jak na nej.Moc diky.Peta
A jeste jsem se chtel zeptat jak se da udelat automaticka posledni aktualizace.Myslim tim to ze vam to ukaze kdy byla stranka naposledy aktualizovana aniz by do to musel clovek porad spat.Diky moc Peta
ahoj peta,

dovol mi, prosim, jednu pripomienku. automaticka posledna aktualizacia je jednou z nepotrebnych funkcii na website. aku funkciu to ma? ozajstne profi sites su tak, ci tak neustale aktualizovane a amaterske sites sem-tam. v poslednom pripade tu aktualizaciu radsej neprezentujem :-)

bea
Zkus zjistit pres PHP datum souboru, to by mohlo jit :))))))
TAdy jde to to ze ta stranka je firemni a tohle to jsou giremni podminky pro dannou stranku.LIdicky a nemuzete pomoct s tim popup menu.Diky moc peta
Mno popup menu urcite negde na netu naky bude.... Jinak zkus kombinovat absolutni pozicovani, styly (hidden) a JS.....
petr,

ja ti rada pomozem s popup,
nepoznam ceske tutorials,
ale poslem ti nejaky navod.
ja pracujem s dreamweaver, ty?
tam je to super automatizovane.

niekde som videla tvoju lord of the rings stranku, takze nie si celkom zaciatocnik?

java script- a co ked je vypnuty? nefunguje ti navigation!
absolutne position - neposuva sa ti, mozno bude odrezane (800x600), ked sa to nachadza vpravo (1000x700) etc.

toto by som demonstrovala tvojim klientom a odradila ich od tychto, pripustam, peknych detailov.

namiesto popup by som volila riesenie ako na stranke www.textatelier.ch/textatelier.htm
bombova istota, ze ti to funguje!

bea
popup menu - asi neni dobrej napad delat to od zacatku, je tam plno detailu (napr. kompatibilita s ns4, problikavajici selecty apod.) ktery by si vychytaval opravdu hodne dlouho.. radsi si stahni nejakou hotovou tridu.. ja cas od casu pouzivam coolmenu (dhtmcentral.com), docela ujde..
ohledne ty aktualizace bud (asi nejjednodusi) zistit datum v php a rovnou ho napsat od souboru, dalsi moznost je document.lastModified v js..
To bea.

Tak budes moc hodna ja si to delam pekne na kelene v nodpadu. Ale alespon tak nejak vim co kde je.
Mas parvdu s tou strankou ta stranka ma adresu lotr.euweb.cz a zacatecnik uplne nejsem ale to po memu me opravdu neslo a ani moc nejde tak pokud budes neco mit tak ti budu opravdu moc vdecny muj mail je muller-petr@volny.cz.Dekuju.Peta


To bohdan:Mas pravdu ze delt to od zacatku by byla blbost takze ti dekuju za radu a za ten odkaz moc diky.Pta
hi, petr!

zatial si pozri link http://www.dhtmlcentral.com/projects/coolmenus/

alebo
Scripts/Categories/Menü

vsade vidis source code (po slovensky? zdrojovy kod?)

http://www.dynamicdrive.com/dynamicindex1/dropmenuindex.htm
klicknes na Webmaster alebo na News, chces nieco podobneho?

rozumies po anglicky? ked nie, zajtra ti to prelozim.
To bea no anglicky to jde ale pokud to zvladnes prelozit rychleji budu mooc rad.dekuji za radu.Peta
A hlavne za ochotu.Moc dekuju.PEta
Uplne presne potrebuju to jak je na adrese http://www.dhtmlcentral.com/projects/coolmenus/
to uplne ono :) PEta