hnuti za lepsi web-rozhrani pro WebZdarma

web rozhrani na WZ je vcelku uchazejici, ale moc bych ocenil jednu malickost:
a sice, aby se okno s editovanym souborem po ulozeni/uploadu nepresmerovalo na vcelku zbytecnou stranku, ktera pise, ze soubor byl updatovan a jestli toto okno nechci zavrit. kdyz na WZ pisu nejake stranky nebo skripty, ne vzdy se stane, ze to udelam tak, ze jsem s tim na prvni pokus spokojen. jinymi slovy: dost casto se chci k tomu zdrojaku vratit, neco tam upravit a znova ho uploadovat. a proto: strasne bych ocenil, kdyby po ulozeni v okne s drive editovanym souborem se v nem objevil znovu ten samy soubor (zase v textarea, a nad nim by mohla byt ta hlaska, ze byl uspesne uploadovan popr. ze nebyl a proc).
moc by mi to urychlilo vyvoj mych stranek a skriptu. patrim mezi mensinu uzivatelu, kteri nemohou uploadovat primo ze sveho pocitace (gateway v nasi siti ma firewall, ktery z nepochopitelnych duvodu zabranuje uploadovat). ale rekl bych, ze nejsem jediny, komu to vadi.

kdo jeste pristupuje casto k wz pres www-interface a komu tohle jeste vadi?
abych rekl pravdu, tak jsem si ve web rozhrani zapnul jen databazi a to mi staci :))
kdyby mi fungoval poradne ten firewall, tak bych se tim taky nezabyval, ale takhle jsem na tom www rozhrani zavislej a docela to otravi, zavirat a otvirat jedno a to samy okno tucetkrat, kdyz pomyslim, ze by to tak vubec nemuselo byt
ok, upravim to
ten webovy ksicht k souborum je opravdu jen nouzova varianta pro par lidi, co maji "demo" pristup k netu, takze musis to tak brat, ze tohle nema velkou prioritu
tak to jsem nezral !!!
to je jako kdyby vam v obchode pri reklamaci rovnou nabidli vraceni penez - dnes uz proste neuveritelne!
kdyz uz to tedy budes upravovat (jiste, po tom vsem mnohem dulezitejsim), mohl bys tam i zakomponovat pristupovou klavesu pro vyber souboru (aby slo rychleji vybrat soubor pro uload)? moc by mne (a nejenom mne) to pomohlo.
tzn. jenom misto:
<input type="file" name="upload"...>
tam dat:
<label for="upload" accesskey="u">Výběr souboru pro upload</label><input type="file" name="upload" id="upload" />