Jak tu smazat soubor?

Mam takovy mensi problemek se smazanim souboru, ktery jsem sem omylem jaksi nahrala a ted mi nejde odstranit.... Kdyz dam smazat, tak to pry neni mozne.... tak co s tim?
Jak prý není možné? Zkus trocha konkrétněj...
A zkousis to mazat pres FTP nebo web rozhrani? ... mozna by mohl byt problem v pravech, ale to by chtelo admina.

Radek
problemy byvaji snad jen kdyz se snazis smazat podadresar obsahuji soubor zacinajici na tecku, teda nemely by byt, ale existuje more ftp klientu a kazdy zkouset nebudu

o tohle stejne, jak tak koukam, v tomto pripade nejde
...mockráte děkuju za rady,jenže jaksi se stále nedaří... Mám tu soubor blbustka.htm, který tu nepotřebuju a nechci ho tu mít...no a on nejde smazat... (nepodařilo se smazat soubor blbustka.htm.)
Jo, FTP...to je pěkný, ale jaksi nevim co, kde, jak, na co...
Potřebuju to nějak vysvětlit, tak jako aby to pochopil i někdo (já), kdo se svýma stránkama pracuje celkem poprvé, víte?...
nevim, jestli zadavam spravne cestu, ale ten soubor nejde nalinkovat (jestli ho udajne mas mit na svem prostoru amstaf.wz.cz) - vypada to, jako by byl uz smazanej... nezobrazuje se ti ten obsah nekde z cache? ono by to chtelo tam mrknout skrz to ftp - to ti bude znas moci pomoci bud jen mira nebo nekdo komu duverne sdelis logovaci udaje - v tom bych byl opatrnej! (pokud to nezvladnes sama)...

m.s.
No... nijak mě tam zdá se nepřekáží, takže to nechám asi být, jak to je. Protože jinak si nevim rady. Děkuju moc všem za rady...!!!