Znova forum

Dekuje za odpoved na muj dotaz "forum". Ma to vsak jeden hacek. Jak se s tim ovlada nebo co to dela atd. nema nekdo opravdu nejaky tag na forum nebo neco jineho??? Muzete posilat i tagy cokoliv. diky Jiwecek
Estli hledas tagy, mrkni na http://www.w3.org , ale na forum fakt tag neni :-)))
hele a muzute mi alespon poradit, jak se takove forum dela???????? Chtel bych ho umistit na me stranky a fakt nevym jak. Nebo alespon jako navstevni kniha by to mohlo fungovat,ne?? Prosim poradte!!!!!!!
Hmm, ono to neni jednoduchy, bud pouzij nakou sluzbu, ktera to poskytuje (blueboard.cz,...) nebo si naky stahni a nainstaluj (PHPBB2, Phorum.org) a nebo se nauc PHP a napis si to sam....
To je hezké ale nemohl by mi nekdo poslat ten PHP tag na to forum nebo guestbook na jiwecek@seznam.cz?? Nebo alespon mi poradit please!!!!!!!!
NA to neni tag! To si musis napsat celej program! Nevim, co bych ti este mel rikat, zdrojak ti nigdo jen tag neda...
To je sice hezke a muzete mi poradit, co mam delat s programem, ktery sem si stahl z phorum.org ??? Je to cely anglicky a neni tam zadnej spousteci program. dik
A co si stahul z Phorum.org? Rovnou, uz hotovou diskuzi, nebo program na vytvareni diskuzi?
z www.phorum cz jsem si stahl vlevo na lište v sekci download obe dve veci , a to 3,4,1 - dev a 3,4,1 stable. jaky je mezi nima rozdil. A jak se to sakra spousti????????
3.4.1 dev je developer verze, muzou se v ni este vyskytovat chyby a nemusi bejt 100% stabilni....
3.4.1 stable je stabilni verze...
Rozbal to, vlez do adresare docs a otevri dokument install.txt, tam mas popsanou instalaci...
Tak ok, skusim to !!! Pak se ozvu. Jinak dik!!! :-)))
SAKRA!!!!!!!!!!!! Nemohl by to nekdo prevyst do me materske Cestiny??? Ja studuju Nemcinu a anglictinu jen tak okrajove. Staci par zakladnich rad... PLEASE!!!!!!!!!!!!!!!
Zkus prekladac na altaviste, nacpi si to do nemciny, estli tomu budes rozumet vic... :-) Na preklad fakt cas nemam....
Wow! ;o)))
Zkus moje fórum adresa http://hajsl.wz.cz/skripty.php

je jednoduchý na ovládání i instalaci ale musíš něco vědět o PHP a MySQL, je tam k tomu i insktrukce