Styly

Ahoj všem. Měl bych na vás dotaz týkající se stylů.
Čas od času na stránkách potřebuji něco umístit od kraje ke kraji (nejčastijei fotky v novém okně, nebo různé jiné grafické prvky). Abych tedy vyrušil standardní okraj stránky, napsal jsem ve stylech toto:

margin : 0px;

jenže to mi funguje jen v Exploreru a novějších verzích NN. V Opeře a jiných mi to nefunguje a pak vznikají nepěkné okraje.
Jak tedy zařídit, aby se vyrušil okraj a fungovalo to všude?
Dík moc
<body topmargin=0 leftmargin=0>
Dík. Tak chytrej jsem taky. :-) HTML jsem myslím už zvládnul.
Jednak jsem to chtěl pomocí stylů a jednak tohle stejně nefunguje. Opera prostě stále dělá okraj.
Spocitej si kolik lidi pouziva IE a pak si spocitej kolik Operu ja myslim ze to je pro operu zbytecne. Podle statistik IE ma asi 90% a Operu neco kolem 5%.
Kolik lidi pouziva links? A kolik telnet? Celkem by me to zajimalo :-)))
Já vím, že pro IE je to 90% a dokonce na mých stránkách 98%. Proto se také funkčně neomezuji kvůli Opeře a mám to prostě tak. Nicméně se mi nelíbí, že se to tam zobrazuje špatně a chci to řešit.
hele Kapitane :)
..kdyz mas stranky tak s 1000 navstevama za den, tak podle tvych statistik za mesic naseres 1500 lidi s operou..
ne ze by to byl muj oblibeny prohlizec, ale.. vykaslat se na nej proste nemuzes (teda pokud ty stranky nedelas jenom pro sebe)