Prosim, zhodnotte... (dik)

Chtel bych se vas pozadat o zhodnoceni strankykterou jsem spachal.Najdete ji na :

fbkatlas.czechian.net

Jenom, se zatim moc nedivejte na text, bezi to jenom kratce, takze jsme se tam moc jeste nerozepsali...
Az na tu reklamu to jde :))Jinak by si mel tu vstupni branu nebo jak bych to nazval tu tabulku vycentrovat :)
Me se ta stranka libi.Jen souhlasim s tou vstupni branou centrovani by ji sluselo. Jinak fakt hezky. Peta
stranky jsou celkove docela dobre zpracovane ale nelibi se mi to vstupte na uvodce.. i kdys ja mam stranky dost uohy..
Nedá mi to, abych se neozval, nebudu kopírovat to centrování....

1) Neměl by si tam mít ty použité technologie, místo toho bych tam dal třeba novinky.

2) Informace, o mém rozlišení jsou zbytečné, protože to každý ví. Rovněž čas je naprd, leč není simultání a navíc většina lidí ho má na systrayi.

3) To powerd by se přemnožilo více, než by bylo zdrávo.

4) Měl by si používat jeden jazyk, nejlépe mateřský...Your Machine: Rozlišení monitoru...

5) Barva se mi nelíbí, ale to je muj názor.


Btw. Vše je IMHO.
OK, ja si s tim jeste pohraju....

DIKY!!!
Jojo.
Tak co, uz je to tedka better???
nevim, jak to vypadalo driv, ale misto pouzitych technologii bych dal neco jako predstaveni klubu, treba i s kolektivni fotkou...jinak by to chtelo vetsi kontrast mezi pozadim a pismem, protoze se to dost blbe cte!

ale ocenuju informacni hodnotu, i kdyz jeste par veci chybi:-)
Jojo, taky jsem mu to říkal, ale to by mě tu musel někdo posluchat...nebo alespoň číst...;-).
No, ja to cetl ale blbe pochopil... :-X

(ted uz to chapu a skusim to jeste prekopat :)
Hehe
Chybí ti tam ukončovací tag </HEAD>

V rámečku [Novinky] máš místo </TR> jenom <tr>, takže ti to dělá dole dvojitou čáru rámečku.

S připomínkami výše taky souhlasím, ale na tom už určitě děláš ;-)

Jinak pěkné, rychlé načítání, ale fakt si uprav barvu odkazu při najetí myší. Ta reklama při vstupu je ale dost otravná, někoho může i odradit, aby lezl dál. Nemůžeš si ji třeba nechat zobrazovat dole na každé stránce, tam nebude tak trčet, když už si nemůžem dovolit placený web :-) Koukni na:

http://frgal.unas.cz

Taky su webař amatér, tož řekni něco aji ty mně :-)


Martin
Takze... chtel jsi to zhodnotit tak ti reknu muj nazor (zkuseny)!

Uvodni stranka je otresna.. to tvoje VSTUPTE je tak blbe umisteny ze to ani nejde najit!

Barva pozadi tabulky s modrym pismem vubec neladi a spatne se to cte!
Menu nestoji za nic... mala velikost nabidek a to zarovnani vlevo tam vubec nesedi!

Vsechno davas do: [] a to taky nevypada nejcitelneji...
znem barvu pozadi tabulek a jejich ramu, zmen to menu, znem taky tu uvodni stranku a pak se muze polemizovat a vychytavat dal...
nebudu ti veset buliky na nos - jestli chces delat poradny web tak musis vedet pravdu!
Je to udelany dobre, ale design,citelnost,seskupeni je proste hnus!

sorry za uprimnost, mam pravdu tak s tim zkus neco udelat
to http://frgal.unas.cz
jde, az na to menu nahore... je spatne napadny - chce to pridat tabulku s pozadim, nebo dat hezci barvu ktera to zvyrazni.. jinak to jde
Já bych řekl, že ta barevná kombinace není tak škaredá. Jediným (asi dost podstaným) nedostatkem je špatná čitelnost. Možná by pomohlo si pohrát s barvou písma.

Asi nejhorší je barva odkazu po najetí myší - absolutně nečitelné a k celkově slušnému designu dost nemožné.

Zkusil bych si trochu víc pohrát s horním logem. Je sice jednoduché, což považuji za přednost, ale např. písmo je nečitelné. Hodil by se tam i obrázek florbalisty, když už to o tomto skvělém sportu je :-)

Dále se mi nelíbí to stále [ ]. Jako drobný grafický prvek je to fajn, ale všeho moc škodí. Navíc se pletou nadpisy s odkazy atd. Chtělo by to nějak vzhledově oddělit různé věci, jako odkazy, nadpisy, prostý text, ... Třeba mít nadpis článku i tým a datum v [] je nevzhledné a nepřehledné.

Shrnutí:
- pozadí i tabulky bych nechal
- zkusil lepší logo
- výrazně zpřehlednil text a menu

PAVEL
Fag hustý