Nejde PHPbb

Nejede mi nevim proc PhpBB. Podivejte se na to pls. www.coolmovie.wz.cz. A tam forum. Po klinkuti na naky dalsi odkaz se mi objevi obraovka s chybama. Co s tim?
Alene, to si ty? Vic info mas na sajtach v GB....
jojo musis tam nastavit svoje prava. to znamena ze musis dat souborum prava ....chmod 777 co ti to pise tak konkretne jak mas common.php ale myslim si ze lepsi bude to dat vsem souborum at mas klid :) Jinak me to funguje v pohode :))
http://www.ronyweb.cz/phorum/index.php
Ste lamy, nechcete si napsat treba vlastni? To se doladuje mnohem snadnejs, kdyz tomu rozumite :-)
Ty ses zas idiot vsichni prece neumej programovat a ze ty umis neznamena ze si neco vic nez ostatni. A ty zase neumis neco co umej jini a nikdo ti nerika ze jses lama.
Ale me se to slovo strasne libi :-) Ono to neni zas tak tezky, a estli mi chces rikat idiot, tak di do ______, nechci to sem psat, protoze mam ted chvilku naladu se vyjadrovat slusne... Ty si to asi vubec nepobral, ja sem pisu, ze je lepsi si napsat svoje, co se tyce doladovani, ze tomu pak vic clovek rozumi.... A ty hned, ze sem idiot, no budu si o tobe myslet svi.....
Jo a ja nerek, ze ja lama nejsem :-) Akorat se to obcas snazim trochu skrejt :-)
Ok tak jo beru to a omlouvam se :)) ale nelibi se mi jak se to radi tem co to umi. A vim jake to bylo kdyz sem zacinal ja a byl sem za kazdou pomoc strasne vdecnej. A tak jak sem se vcitil do neho tak me to za nej nasralo :)
Mno jestli mam dobrou pamet, tak je to jeden kluk ze skoly, vo dve tridy niz a je celkem v pohode, mno mozna mi pamet neslouzi, ale myslim, ze by to moch bejt on......
Hmm tak daleko nevidim :))
Mno tak snad se tu nekdy obevi, napisu mu ZMZ a helfnu mu, ja PHP delam a je to celkem f poho, akorat sem ted narazil na takovej problemecek, kterej asi nevyresim, ale asi ani nikdo jinej, skoda :-(
Hmm, tak sem ho identikikoval, uz vim, ze je to on, takze mu du napsat maila.... Nebo hacknout web :-) Ne, si delam prdel :-)
Ok tak kdyz ste kamosi tak to je v pohode to mu teda klidne rikej lamo :))
:-) Mno taky by se moch mozna naucit trochu lip HTML....
Pred chvili mi FTP hlasilo neco type:
226 Quotas: using 50005 of 50000 KB (101.1% used)
:-) A ted:
226 Quotas: using 200.00 of 50000 KB (0.40% used)
Smazano:
1601 obrazku :-)