Self.close()

Dobry den,
Chtel bych Vas poprosit, jestli by jste mi nekdo neporadil, jak mam zavrit okno bez ptani : "Webova stranka, kterou prohlizite, se pokousi zavrit okno. Chtete okno zavrit?"....Predem dekuji za rady...MARAC
nijak, to ze se pred zavrenim okna pta je (z docela pochopitelnych duvodu)veci browseru.. jinak u vetsiny prohlizecu plati to ze nemuzes bez upozorneni zavrit okno ktery nebylo otevreny js.
mimochodem..proc ti to vadi? :-)
Za prve bych chtel podekovat za odpoved, ale to neni pro me, ja to nepotrebuji, ale znam clovicka, ktery by chtel udelat stranku, ktera by se po nacteni otevrela bez statoveho radku a panelu nastroju a jinych, to jsem nevedel jak udelat, tak jsem myslel, ze by to mohl obejit tim, ze by udelal stranku ze ktere by se nacetla nova(window.open()) a ta stara by se zavrela, ale bylo by divne kdyby se to ptalo jestli ji chci zavrit...Stejne dekuji...Marac
Všechny stránky, který to takhle měly to dělaly takhle:

Otevřeli nové okno bez všech těch věcí a to starý porstě nechali být s nějakým textem, jako třeba "Stránka je načtena v novém okně".

Musím říct, že moc nemám rád stránky, který tohle dělaj, když k tomu nemaj nějakej vážnej důvod.
Dekuji,za dalsi odpoved...predam informace...Marac