Szukam na tym forum kogos z Polski

Szukam na tym forum kogos z Polski. założyłem konto na tem serweże, ale mam problem z banerem, który jest tu zdaje sie konieczny. Proszę o pomoc.
Tak nešukej a máš to;).
siema ! ja właśnie jestem z polski. też mam problem z bannerem i niewiem jak go usunąć !!!!!! jeżeli ktoś wie jak będe wdzięczny.
Pozdrawiam.
Callinger.
Lukasik: Mas-li pocit, ze ukazovat svoje jazykove neznalosti polstiny je ta nejlepsi ukazka tvych schopnosti, cin tak dal.
chodzi mi o to, że jak przegladałem banery na innych stronach, to widziałem tam jakis numer GID i ID. O co chodzi?
Ludzi z Polski zapraszam na priva. Będzie szybciej.
marcom@eranet.pl
Mno a? Nevidim duvod umet polsky
Je fakt, ze polsky taky neumim ani slovo a to sukani v subjectu me taky trosku zarazilo :) Ale omezil bych forum na cestinu a anglictinu.
Szukat v prekladu hledat pro ty co to nevedi. Preklad prvni otazky je:

Szukam na tym forum kogos z Polski. założyłem konto na tem serweże, ale mam problem z banerem, który jest tu zdaje sie konieczny. Proszę o pomoc.

Hledám na tomto foru někoho z Polska. Zaregistroval sem se na tomto servru, ale mam problem s reklamnim bannerem, ktery tu asi musi bit. Prosim o pomoc :)

NEMO
bit je teda hezky;-).
noa nikdo neni dokonalej vid Lukasiku :))
Heh jak juz chcesz koniecznie sie bannera pozbyc to zaloz sobie alias np. na glt.pl i przekieruj go na index2.html a na serwer wrzuc index.html rzeby sie nie czepiali ;]
Tak opet prekladam :))

Heh jak juz chcesz koniecznie sie bannera pozbyc to zaloz sobie alias np. na glt.pl i przekieruj go na index2.html a na serwer wrzuc index.html rzeby sie nie czepiali ;]

Heh kdyz se chces reklamniho banneru webuzdarma zbavit :) vytvor si např. domenu gtl.pl a presmeruj ji na index2.html tak aby se ne ....... a ted sem v prdeli :)) dal to neprelozim. Dosly mi slovicka :)
pokracovani MEMA --> ...index2.html a na server webz.cz dej index.html aby ses vyvaroval toho, ze je naseres....
:)) jo dikas Michael Guerin
Sluchajcie, cztam i czytam, ja założyłem konto na wz miesiac temu i żaden banner tego sereisu mi sie nie pokazuje. Głownie z powodu że mam alians na prv.pl, <U><A href="http://ligakarnych.prv.pl">To właśnie ta moja stronka</A></U>.
hehe ja Tesz jestem z polski :P ej Wy czesi fajny macie jezyk :D:D:D
ej jak wy to przekladacie ?? macie jakis slownik co zdaniami przeklada ?
Tom+ co ty piepszysz ?????? przecież masz stronkę na wp :P
kurde widze ze sie rozmowa zawiazala. Ja tych debili prawie wcale nie kapuje. Pogadajcie z nimi auf Deutsch to zrozumie Skodziarzy :)))
wellcome