Help me!!!

Neví někdo, jak se dá udělat, aby mohl jakýkoliv uživatel do mých stránek napsat nějaký text.
Nebyl by problém udělat něco na styl Guestbooku, ale já bych spíš potřeboval, aby se každý příspěvek zobrazil na zvláštní straně a aby šel z úvodní strany vyvolat. Je to nějak proveditelný?
php.webzdarma.cz
jo, je to proveditelny. ale stejne jako lukasik... tady je to html na nic...

html is the best... only php is more :o)
4marek: doufam ze to nemyslis vazne, html je to nejhorsi co kdy prislo na svet:) kez by se stranky psali v TeXu... :))
myslim to vazne... :o)
tex mi nic nerika. a taky ziju. a kdyz se kouknes na crazy.mysteria.cz, tak zjistis, ze i s html se da mozna prezit :o)
>tex mi nic nerika. ....
TeX je sazeci program skvele se snim daji navehnout stranky pro tidkovy vystup (lepsi nez Word v tomto ohledu)
>ze i s html se da mozna prezit
lepsi je xml or xhtml + php
nojo, xml je pekny jenomze je v tom stejnej bordel jako v html. to je prave to krasny na texu, ze cokoli tam udelas tak si muzes byt naprosto jistej ze kdekoli se to zkompiluje tak to pak vypada vsude stejne..a kdyz mas/si napises dobry knihovny tak to ma takovy moznosti ze xml je oproti tomu dost omezeny:)
no dobre, ma i svoje vyhody, jenomze tex se prestal vyvijet nekdy pred deseti lety.. par lidi ho chtelo prosadit jako soucast HTML 2.0, jenomze kdyz si ty lidi uvedomili kdo dela ty browsery tak to rychle vzdali:) treba jednou bude lip..
>ze i s html se da mozna prezit
no.. tos rek naprosto vystizne - uz 'prezivam' docela dlouho
mimochodem..jak je to vlastne s podporou xml v nejrozsirenejsich browserech?
nejlip je na tom Mozilla (ta nejnovejsi) a prohlizece na ni zlozene NN
a pak M$Ie (ten ovsem nema v do veze 5.5 kopletni moznosti formatovat xml pomoci css (dal nevim, z xml jsem experimentovaljen chvili))
ja osobne pouzivam html + php+ obcas nejky ten JS (sad sim preziu i vstup do EU) ;-))
TeX je na sazbu hladkeho textu, tedy nic pro web. Nechapu, jak muze nekdo placnout takovou blbost o pouziti TeXu na webu ;-)
jak muzete srovnavat TeX a XML??? jedno je jazyk pro sazeni a druhe jazyk pro strukturovane ulozeni dat... a co se tyce TeXu a HTML - opet nelze srovnavat, protoze v puvodnim HTML nezalezelo na umisteni, ale na obsahu, ktery se dokazal prizpusobit velikosti okna.
dobre, nemyslel jsem to zas tak vazne:) taky me nemusite chytat za slovo, uz nevim jak byvh to okecal.
prece jenom TeX uz neni to co byval (jeho pouziti je trochu sirsi nez jen jako jazyk pro sazeni) a rekl bych ze xml je taky trochu vic nez jen jazyk pro ulozeni dat. a co se srovnavani s 'puvodnim' HTML tyce tak bych nedelal tak rychly zavery - TeX je jazyk zalozeny na obsah jeste mnohem vic nez HTML, rozdil je (mimo jine) v tom ze to jak se ten obsah zobrazi je u html v podstate vec prohlizece zatimco v TeXu to mas naprosto presne dany.
radsi bych tohle tema uz opustil, dalsi prispevky typu 'ale TeX je prece jazyk na sazeni...' :) bych uz asi neprezil..
Nechci nějak rejpat... ty page sou sice moc pěkný a plněj účel, ale co se týče programovacího hlediska.... .... jak říkam nechci rejpat...