zaheslování stránek - návod na použití

na stránkách http://bronek-hlavac.webzdarma.cz naleznete návod na zaheslování stránek. Je to je jeden z mnoha a naučil mě to Ondřej Hlaváč. Děkuji Ondřeji.
hm... A myslíš že to tu nikdo nedokáže? Resp. na netu je 100ky takových návodů...
hmmm... věděl jsem, že zareaguješ jako první. Bohužel to není určeno pro tebe, ale pro ty co to potřebují a hledají to zrovna tady. Mám na mysli lidi, kteří jsou uplní amatéři jako já a potřebují trochu popostrčit. Jestli vůbec víš o čem mluvím? Ahojky měj se hezky. Zdraví tě polda Bob
polda Bob to umístil pro ty, kterejm furt opakujete, ať hledaj ve starších příspěvcích :-)) no a tak trochu polopatičtěji pro ty, kteří to nepochopej z různých článků na webu
Hm, možná to není špatný nápad, ale hodil bych přímo sem...
jmenovče: děkuji za podporu !!Je vidět, že Lukasik už to asi taky pochopil, že všichni nejsou tak dobří.

Lukasik: hodil bych přímo sem ... ,ale co?
Postup na zaheslování stránek...
ne... takhle je to dobry imho nejlepsi. na co do fora posilat nejake douhe postupy a zdrojaky? staci odkaz (funkcni:-)))

m.s.
Nehlede na to, ze takto je autorovi alespon "honorarem" za odvedenou praci nejaky ten hint na jeho strankach navic ;~)

Radek
No to je pekne, ale ten tvuj "hint" na mých stránkách mě asi neuživí.
Nikdy nevis, kdy se z jednoho nenapadnyho hintu muze vyklubat verny navstevnik :o)

Radek
Ad Hinty: Musím říct, že od doby umístění odkazu na mě na poldově stránce se mi zvedla návštěvnost :-)
> Musím říct, že od doby umístění odkazu na mě na poldově stránce se mi zvedla návštěvnost :-)

Jeeee :o) ... Poldiku, vem me taky k sobe :o)

Radek
Radek: co můžeš nabídnout? dej mi adresu a já to zhodnotím.
> co můžeš nabídnout?

Asi nic :) ... ja tu poznamku myslel spis jako vtip :o) ... vsechny moje weby jsou bud ve fazi under-construction nebo under-destruction :o)

Ale podivat se samozrejme muzes :) ...

pogl.wz.cz - skoro home-page veci o programovani a zdrojaky v PHP
eps4.webzdarma.cz - to je stranka nasi tridy z prumky, ale ted jsou tam hlavne semestralky z FELu - vypocetka
rostliny.unas.cz - URL je samokomentujici :o)

Radek
No zas tak úžasná ta návštěvnost není :-) a lituju jen, že mám podobně jako Radek onu stránku v fázi under-construction, takže Ti lidi se asi na můj web zatím nevrátěj. No, aspoň sbírám kredity na reklamu :-))
Radek : Teda "Kondenzace orientovaného grafu", hmm to zní divoce..:-) To asi nemá nic společného s kondenzovaným mlékem,co?..
> Teda "Kondenzace orientovaného grafu", hmm to zní divoce..:-) To asi nemá nic společného s kondenzovaným mlékem,co?..

Ne, to opravdu nema :))) ... Napada me jen jedina analogie ... kdyz se prejis Kondenzovanyho mlika (stejne jako Teoreticky Informatiky) ... muze se ti z toho udelat pekne spatne :o)

Radek
a je to hotovo