tlacitko jako posuvnik? coze?

ted cumim u kamose na svoje stranky a ten z.k.u.r.v.e.n.y IE zobrazuje misto tlacitka posuvnik. ze by mel porusenej soubor obsahujici tlacitka?
nejak tomu nerozumim
pozn. tlacitko je prez CSS obarvene jinak nic
kuknete pls
newi.webz.cz
muzete mi napsat i kritiku .. diky
Nevidím problém. Mám IE6 a vše vypadá normálně.
Jinak stránky jsou dobrý :-)) Faj vzhled a fajn obsah :-)
takze se ti nakonec ty tabulky podarilo pokorit? :-)))
jinak http://newi.webz.cz/programky.html a dalsi jsou nefunkcni, takze predpokladam, ze je to stale jeste alfaverze a nahodnoceni je brzo...

m.s.

btw: nechas se inspirovat THE HUN'S YELLOW PAGES? :-))))) ne, nic jsem nerekl...
hm, mě se to taky zdá v poho... Teda krom. neexistujících odkazů
Jasně, neexistující odkazy jsem ignoroval při hodnocení
Mozno by sa oplatilo slovicko kritiky. Nie je to nic vazne a je to vec vkusu, ale asi by som trochu inak zafarbil tu listu (scrollbar). Niekedy neviem kde mozem mysou chytit ten posuvnik, lebo je len ohraniceny zltou ciarou. Ale ako hovorim, je to len vec vkusu a nie je to chyba.

Inac stranky su zatial velmi pekne a naozaj ti zavidim dizajnersky talent. Ja mam tiez niekdy dobre napady, ale skor v oblasti programovania ako dizajnu. Ten u mna zaostava.

Na zaver, neviem ci si to skusal: V Netscape 4 to nie je vobec vidiet, Netscape 6 bojuje ale je to aspon citatelne a Opera 6 s tym ma najmensie problemy, ale aj ta niekedy hodi text mimo obrazovky. V IE 5.5 v absolutnej pohode. Paci sa mi aspon to, ze je uzivatel na zaciatku upozorneni alertom, ze sa mu to zrejme zobrazi zle. Ale mam taky pocit, ze opera v tomto strajkuje.

Ale posledny odstavec ber len ako poznamku na okraj. Beriem na vedomie, ze je to optimalizovane pre IE. Tiez som s tych, ktory na surfovanie pouzivaju IE.
Nic proti optimalizaci pro jeden prohlížeš, ale pokud to je zcela nezobrazitelné v jinejch, tak to není zrovna dobrá známka
no koukal sem na nejaky statistiky ... IE 97% uzivatelu
nefunkcni odkazy sem vymazal a trochu to zase predelal ted to vsechno uloaduju
michale diky za skvelej testing ale ty 3% ... to me vazne nejak nebere abych to upravoval pro NN
diky vsem
NeWi
jestli tam mas IE97% a NN3% tak to jsou nejake divne statistiky. ja sam jsem tam parkrat byl a nejake hits jsem tam udelal. nepouzivam ani jeden z uvedenych prohlizecu...

m.s.
Mno :))) ... tohle bych rek, ze je zasadni statisticka chyba ...

Kdyz udelam stranky pro IE only ... tzn. ze uzivatel s jinym browserem si ani neskrtne ... pak se NESMIM ohanet tim, ze jen 3% mych navstevniku pouzivaji neco jineho nez IE ... proste ty ostatni se tam NEMAJ SANCI DOSTAT a zapocitat se ;~)

U me to vychazi v prumeru tak 20% non IE users (i bez moji Opery)

Radek
U mě je neco mezi 98 a 99% pro IE, ale i přes to se snažím dělat stránky tak, aby byly dobře zobrazitelný všude, maximálně někde přijdou o některé vymoženosti.
U mně 99,5% IE:o))).
Ale pro ostatní taky nejsou^-^.
U me je to nasledovne:

Internet Explorer 92%
Netscape 5% (vesmes verze 4.x!)
Opera 3%

A co se tyce toho tlacitka, co vypada jako scrollbar... dobry! To by se mi nepovedlo, ani kdybych chtel :-) Skoro urcite je to zpusobeno tou class=button. Neni tohle nejaky klicovy slovo nebo tak neco? Prejmenuj to treba na button1 a pak by to mohlo fungovat tak, jak ma.
A nebo to hoď do uvozovek, tak jak se správně má.
Ted vidim, ze chyba bude temer urcite v definici stylesheetu: definovat scrollbary pro button mi prijde silne uchylny :-))) Tohle je uryvek z tveho def.css:

INPUT,INPUT.button,TEXTAREA {
border: solid 1px #685810;
background-color: #FFF599;
scrollbar-face-color: #F0C040;
scrollbar-3dlight-color: #FFE050;
scrollbar-highlight-color: #F0C040;
scrollbar-shadow-color: #F0C040;
scrollbar-darkshadow-color: #FFE050;
scrollbar-track-color: #F9D040;
scrollbar-arrow-color: #FFE050;
overflow: auto;
}
INPUT.button {background-color: #FFE050;}

Smaz input.button z te prvni definice a bude to podle me chodit.