Registrace do vyhledávačů

Kde mohu stránku jednoduše přihlásit do vyhledávačů (české i zahraniční) ?
Zdarma samozřejmě!
Ručně^_^.
Proc to delat rucne?

Mrkni na http://submit.webz.cz/
Protoze me to zajimalo tak jsem se na to dival. Ale nevim zda se mi to nejake pochybne. Stranecky na to co nabizej tak graficky chudy. Funguje to vubec? RAdeji to nebudu ani zkouset :) Buh vi jestli to neni nejaka past :)
Co je špatný na strohém vzhledu. Tady jde o funkci a kvůli tomu to nepotřebuje spousta animací a "zábavnejch" skriptíků. Mě se zrovna tahle stránka líbí, jelikož nemám moc rád ty programy na registraci do vyhledávačů, ale tohle vypadá slibně.
4Kapitan Nemo: Eště dodatek. Nejsem rejpal, ale chci se postavit na obranu tamte stranky. Vaše stránka má sice úžasný efekty, ale trochu mi tam chybí funkčnost. Dá se tam dělat něco, kromě objednání? A z čeho si můžu objednat. Doručíte mi třeba Audi - to bylo blbý, jste přece papírnictví - tak třeba ručně dělaný papír z číny. Co třeba katalog vašeho zboží. No nic. Neberte to špatně, stránka je to zdařilá, ale já jen dávam přednost funkčnosti a nerad mám, když se něco odsuzuje, co může bejt dobrý, jen proto, že to není vyvedeno nejmodernějšími technologiemi.
Tak se omlouvam nemyslel sem to zle chtel jsem to vyzkouset ale protoze vim kolik je na netu ruznych pasti a pasticek na netu tak. Jsem se chtel jen ujistit ze je to ok.

PS: Jak se tam dostala ta adresa papirnictvi ja ji tam nedaval co to je za soukromi. Hmm tak to uz nema clovek soukromi ani na netu? Jinak to byla zakazka na prani zakaznika.
Kapitan Nemo: No kdyz se prihlasis do administrace, tak se pak ta adresa zobrazuje vedle tveho jmena. A jinak ta stranka je fakt udesna. Nemam rad graficky preplacane stranky co nic nenabizeji. A nemam rad flash pro webove prezentace.
Me se ta stranka libi, i kdyz na ni skoro nic neni. :-) Ten flash je udelany dobre.. A ta stranka podle me neni graficky preplacana, je proste flashova. :-)
Musím se zastat zase Nema. Ta stránka mě přijde velmi vkusná a rozhodně není přeplácaná. Pravdou je, že informační potenciál je mizivý, ale to je věc zadavatele a ne webdesignéra. (Teď to vypadá, že si protiřečím s minlým příspěvkem, ale to je jen snaha o objektivitu :-))
Jinak chápu, že na netu je dost pastí a pastiček, ale na druhou stranu, tady není moc co ztratit a přijde mi to velmi povedené nechat ovlivnit jak přesně a kam registrovat. U různých programů (a že mi jich prošlo rukama hodně) je sice, že vás to zaregistruje do stovky vyhledávačů, ale výsledek a následně úspěšnost takového odkazu je mizivá.
Takže zůstává, aby to někdo konečně vyzkoušel a poreferoval nám, jak to dopadlo.
http://submit.webz.cz/
http://submit.webz.cz/ - tohle jsem zkousel a je to uplne na hovno. Ztravil bych nad tim 3dny nez bych to zaregistroval vsude..
Konečně názor někoho, kdo to vozkoušel. Předpokládal jsem, že to bude zdlouhavější, ale myslel jsem, že to vyváží plná kontrola nad těma registracema. Smůla no.
Ja jsem cekal ze je WZ ve spolupraci s temito vyhledavaci a tudiz to bude stacit zadat 1x vechno a pak se neco hodi tam a neco zase jinam.. a ono nic :(
co si neprihlasis sam, prakticky jako by jsi neprihlasil :-)
vetsina submitu uz je tak precpana a backlog je tak dlouhej, ze vetsinou autosubmitery jdou automaticky na backlist. navic hodne submiteru je dobry zpusob, jak prijit ke slusne sbirce prakticky aktivnich emailu...

m.s.
>autosubmitery jdou automaticky na backlist...

samozrejme jsem mel namysli blacklist... sorry. proste jak z nejake ip chodi podezrele casto submity, robot to vetsinou automaticky zabanuje.

m.s.
Jo jo, co si člověk růčo nezaregistruje sám, to nemá - ale stejně je to ten nejspolehlivějších způsobů, byť máte několik dní co dělat. Na druhou stranu na mý stránky stejně nejvíc lidí chodí ze Seznamu. Chce to odhadnout, co mám za stránku a kam registrovat. Jinak souhlasim s martinem s.