problem s udrzenim velikosti bunek v tab

je to pastovany phpeckem ale je to norm html viz.
newi.webz.cz/index.php
versus
newi.webz.cz/gbook.php

dole je copyright, je to rovnany tabulkou aby byl dole a co nejnizsi ale u book.php je vetsi pritom stejne napasanej kod jako v indexu
dik
hm, pořádně nechápu problém...:o).
no jeste ze nejni problem v udrzeni moči

napisu to jako pro totalniho blba :)

mam tabulku, ktera je rozdelena na 3 bunky pod sebou. bunky maji statickou sirku, 2 posledni maji statickou i vyšku. celá tabulka ma 100% výšku.
problem je v tom kdyz se vlepi dlouhy text do hlavní bunky kera je uplne jinde ale ma zavislost na vysce ty tabulky kera mi dela bordel,kdyz tam pastnu dlouhej tex tak se zvisi bunka z 8pixelu treba na 14px
uz chapes? jeste zkusim nakreslit :)

ok bad
| l l l
|_______l l l
|_______| l l
|copyright| l l
""""""""""" l_______l
| |
|_______|
| |
lcopyrightl
"""""""""""

pritom je to ta sama tabulka a ma staticky rozmery
mozna ti trochu rozumim, ale zas tak moc ne :-)))

potrebujes ten copyright mit ulozenej dole nebo aby zustal celej ten blok (bunka) stejne velkej. prvni pripad <TD VALIGN=BOTTOM>, v druhym pripade se musis rozhodnout, ktera bunka se bude zvetsovat a podle toho to navrhnout (nejlepe asi tabulku v tabulce)...

m.s.
no koukamm ze to vyhodilo dulezity mezery mezery

no nic panove nic od vas nefaka ale diky moc, vono je to asi cely nejak nahovno napsany
co nefaka??? vzdyt jsme ti nic konkretniho neporadily? (alepson ja ne, protoze jsi mi dost jasne nevysvetlil, o co ti jde)... to mas vazne takovej problem, udelat jednu bunku? :-) alespon tak to chapu, a kdyz pochopim presne tvuj umysl, snad to nejak dame dohromady :-)))

m.s.
dobra tedy, kdyz tu moji tabulku hodne vosekam tak vypada asi takhle:

<TABLE border width="500">
<TR>
<TD width="150">A1</TD>
<TD rowspan=3>B1(2,3)<BR>a<BR>a<BR>a<BR>a<BR>a<BR>a<BR>a<BR>a<BR>a<BR>a<BR>a<BR>a<BR>a<BR>a<BR>a<BR>a<BR>a<BR>a<BR>a<BR>a<BR>a<BR>a<BR>a<BR>a</TD>
</TR>
<TR height="4">
<TD width="150">A2</TD>
</TR>
<TR height="20">
<TD width="150">A3 ©1999-2002<BR>moje jmeno</TD>

</TR>
</TABLE>
(oznaceni jako v excelu)
tabulka ma vysku zavislou na sloupci B
bunka A1 muze (musi) mit jakoukoli vysku, ale A2 a A3 ne e
jenze si ty dve unky delaj co chcou :( to je celej muj problem :)
tak potom by bylo dobre uvadet vsechny miry, tak jak maji byt. ale jeste lepsi podle me by bylo pouziti tabulky v tabulce. mam to nejak rozepisovat, nebo me chapes?

m.s.
chlapci, nebudete mi verit ale kdyz dam tabulkuu do tabulky, tak ta taulka v tabulce stejne "neví" kolik je 100% takze copyright je nekde uprostred ty hlavni tab a ne dole :(
no a vsechny miry tam davat nemuzu protoze to pastuje php script
a to je problem? vis, ze chces mit ten ramecek velkej 130x80, tak si udelas takovou tabulku a tu vlozis do te bunky VALIGN=BOTTOM, ktera si dela co chce... co s tim ma spolecneho php (respektice proc by to melo delat problem?

m.s.