Jak před návštěvníkem schovat co je za adresou?

Jak mám před návštěvníkem schovávat to co je za adresou?
Takovýto bvlb.wz.cz/ss.php?pf=kdmc&sos=oww
atd
nechapu co myslis ale jestli ti jde o to, aby navstevnik videl URL adresu+GETovi promeny tak muzes pouzit frame a pak navic window.status abys to zakryl co nejlepe. Jinak stejne kdyz da page properties tak to uvidi :-)
No jasnĚ, kdo chce tak to uvidí, stejně nemám co skrývat:-)
Ale jinak je to hezčí:-)
>No jasnĚ, kdo chce tak to uvidí, stejně nemám co skrývat:-)

ze by lukasik dostaval rozum? :)))

m.
>> ze by lukasik dostaval rozum? :))))
Na cos narážel? Já nikdy v adrese neměl důležité data...
reaguji pouze na tve rozhodnuti, ze to nebudes skryvat.
na nic jsem nenarazel, nemam na mysli nic konkretniho, jen souhlasim s tvym rozhodnutim... ze se te to nema dotknout, snad dokazuje mnozstvi smajliku (kdybych to myslel ironicky, byl by tam strednik ale ani tak bych se te nechtel dotknout)

m.
Aha:o)
Hmm
Masterovi nějak poslední dobou není do řeči.
Jeho komentáře se omezují na pouhé

Hmm ...
ty jeho letni aktivity ho prilis vycerpavaji... a to jeste chysta webove prekvapeni...

;-)

m.
Martine!!! Ty si ze me delas srandu, ale chtel bych videl tebe na mem miste :-)

Narocny sex ve 3, kompletni portal na krku (krome designu), pivo, prace,...

Jsem uz pomalu psychopat ale erekce a PHP um mi stale slouzi squele :-)
Hele co mam delat abycc schoval html kody v source?
?
co? mas namysli pred navstevnikem schovat html zdroj? to je prakticky nemozne (co je jednou v pocitaci...:) jsou sice ruzne zpusoby, jak obsah stranky zakodovat do javaskriptove promene a pak do dekodovat a vypisovat, ale i to te ochrani jen pred lamerama (nechci rozproudit zase debatu o tomto slove, takze jsem nic nerekl).

co tam mas tak tajneho, ze to nechces ukazat :)

m.
Jinak dalsim moznym resenim jak to schovat jenepouzivat HTML
ale treba Flash nebo JAVU
:-)
Ale jako je na vetsine obrovskejch webu napsano treba jen:

<htm>
<title></title>
blabla
</htm>

A jinak muj web je www.harrypotter-tcg.wz.cz tak se tam podivejte a hlasujte v ankete...
posli mi nejake url, kde to tak je (kde se obsah stranky zobrazi jen <title></title>blabla)

m.

<head>
<title>...::: FANKLUB HARRYHO POTTERA :::...</title>
</head>

<frameset frameborder="0" framespacing="0" border="0" ROWS="0,*">

<frame name="nulovy" src="nic.html" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" noresize>
<frame name="hlavni" src="main.php" marginwidth="0" marginheight="0">

</frameset>
to je ale beznej kod (stacilo mi poslat adresu, ja si ho umim zobrazit sam)... rtfm: tag FRAME...
zbytek kodu hledej v nic.html a main.php :-)))

m.s.
Adresa je hpfanklub.detskyinternet.cz... Ale tohle je normální framová struktura!
JEEEE.....diiiky kluci :-))
Je ti ale doufam jasny, ze takhle absolutne nic neschovas :)

Radek
To sem zas ja, ted mi fakt prosim poradte!
Podle knizky zkousim delat web ale v PHP. Tam je napsano ze ty pages mam ukladat s priponou .php. Ale kdyz to tak ulozim tak muj pocitac takovou priponu nezna a kdyz to otevru, tak se me pocitac pta: Otevrit jako... a hodne dlouhe pokracovani ktery asi kazdy znate. Poradte co s tim a jak to mam s .php sejfnout. Dik.
Alen
Na to, abys mohl doma provozovat PHP musis mit nainstalovany a spravne nakonfigurovany lokalni WebServer (Apache nebo MS IIS) ... a k tomu PHP parser viz. http://www.php.cz/downloads.php
To vim a chci to udelat (uz zejtra :o) ale divny je to ze na www.PHP.cz je v sekci "zaciname" (v angline) napsano ze k tomu nic stahovat nemusime...Tak mi napiste...a dik za to cos napsal.
Alen
nic takoveho jsem tam nenasel... nebo snad mas namysli tuto vetu?
'If your server supports PHP then you don't need to do anything.'

;-)))

m.s.