problem s bezpecnosti stranek!(dulezite)

Nevim, jestli je vhodne resit toto zde, ale nekdo mi hacknul stranky. Potreboval bych nejakym zpusobem je ziskat zpet at s puvodnim obsahem ci bez nej. stranky jsou http://newyme.wz.cz Je to docela neprijemne navic, kdyz jsou pravdepodobne vsechna data vymazana. Co pro bezecnost delate? Dekuji moc.
pri prihlaseni to samozrejme hlasi, ze je to neexistujici nebo zablokovany ucet..
Newym, co s tim..
jsi si jisty, ze byli hacknuty a nedoslo k poruseni pravidel?
kazdopadne.. koukni se tam.. :o(( Ja ty debilky nawic znam...
No jo ... to nevypada jako poruseni podminek WZ :)

Ja se v tomhle moc nevyznam, ale asi zadna ochrana pred hacknutim tady asi nebude uplne 100% ... mozna dumyslny heslo, co budes znat jen ty ... pozivat to kryptovany FTP ... a jak je to s prihlasovanim sem na web do administrace? ... to taky vypada ze se to heslo posila jen tak bezevseho :) ... keylogger na pocitaci odkud se pripojujes ...

Radek
éh, sorry, já se tam nedíval... zase někdo lamil s brutusem ;)
> lamil s brutusem

What ???
neznas nejpouzivanejsi lamerskou utilitku pod win32 Brutus? no teda...
btw: ten 'immolator' má pěkný stránky ;) immolator.wz.cz
Ne neznam ... ale jak to tak vypada, tak bych si mel rozsirit obzory nez si nekoho proti sobe popudim :)

Radek
No jo brutus:-)
WZ je dobře chráněný (dle mně) buď si mněl blbí heslo, nebo si tě někdo vodposlechl když ses připojoval na ftp nešifrovaně...
Blby heslo urcite ne.-kombinace 8 cisel. S tim odposlechem to zase tak uzasny nebude, pac sem se pokazdy pripojoval z jinyho kompu a v nahodnou dobu. Kazdopadne dik za pomoc. Tomas
No právě 8 čísel to je jedno z nejednoduších hesel!!
Číselný útok je hotov asi za půl hoďky:-))).
Asi do 15 čísel:o))).
Příště si vyber něco lepšího. Zkus třebas tento článek...
http://uhackera.web3.cz/show.php?id=61
a myslis, ze by te neodpojil firewall na webzdarma, pokud by jsi pulhodky zkousel hledat hesla? (to je spis jen takova otazka - nevim odpoved samozrejme)... ale prolomit to jde. kdyz si jsi jistej, ze je to presne osm cisel, tak to za par dni zvladnes :-) ti sikovnejsi i za tu hodku, ale musis byt moooc hodnej na firewall :-) ale o tom jsou jina fora...

m.s.