sifrovany FTP

docetl jsem se v podpore o zabezpecenem ftp prenosu a docela rad bych to zacal pouzivat. 1) nainstaloval jsem si program SafeTP. Jako FTP klienta pouzivat IW FTPort Client. Prohledal jsem veskery nastaveni jak SafeTP i FTPortu a nejak to vubec nefunguje. U uctu v FTPortu je polozka zabezpeceni, kde je moznost akorat ZADNE a zadna fce pro instalaci plug-inu. Port jsem nastavil na 353 uziv.jm a heslo a server jsem nechal stejny. JAK TO PROBOHA ZPROVOZNIM? Pomuzete mi prosim vas nekdo? Dik
ja toho win klienta sice jeste vubec nevidel, takze k tomu ti nic nereknu, ale trochu me ted udivilo, kdyz jsem to kontroloval jestli to jede, ze jsem to nastavoval kdysi davno na jinou ip nez je ftp.webzdarma.cz, takze pokud jsem tam mel stejny hostname, melo ti to rict 'connection refused'

za to sorry, ja to nepouzivam (ne kvuli tomu, ze by to bylo spatny :) a nikdo jiny asi taky ne, kdyz se s tim nikdo nehlasil ... nebo ten kdo to pouzival vedel, ze ma pouzit zeus.webzdarma.cz a ne ftp.webzdarma.cz

no kazdopadne me pripada logicke, aby to bylo na ip ftp.webzdarma.cz takze jsem to zmenil a jestli ti to ted pojede tak bylo problem prave v tomto

jeste jednou sorry, musel se nekdo ozvat, jen se divim, ze az po takove dobe
To víš já tam lezu nekódovaně přes 21... JAko většina
HM, tak mi to z nějakýho důvodu nejde...:o).
Zkoušel jsem to přes absolute ftp port jsem dal 353 uživ jméno i heslo v pohoďe... Ovšem napsalo to resolving hostname a konec:o)
hele miro, co takhle nam dat k dispozici server key? bez toho to nebude fachat asi nikdy....