barva podkladu

Nezobrazuje se mi barva podkladu na mých stránkách uložených na wz.
obdobné stránky se stejným HTML kodem mám na Atlasu, tam mi to funguje.Co jsem zkonil? Díkas za radu
Ciao...

Poté co jsem si prohlédl zdrojový kód filu na onom webu, zjistil jsem, že u BACKROUND je uveden jako hodnota název souboru (BARVA2.JPG). To jest řekněme v pořádku až na to, že onen soubor na vašem webu není. Tudíš se pozadí nezobrazí. Je ovšem možné, že ho tam máte, ale před názvem souboru není uvedena správná cesta (tedy např. xxx/BARVA2.JPG, resp. http://sadrokartonmateju.wz.cz/xxx/BARVA2.JPG).

Toť ode mne... MSS (Marco S.S.)...
Vsadím se, že ho tam má, ale špatnejma písmenama:o) To znemená že XXX.GIF není to samí jako xxx.gif:o)
A na atlasu se to nerozlišuje toť tvá chyba...
To Lukasik:

Ciao...

Obávám se, že je tomu tak, jak jsem psal. I když budeme "volat" soubor složený z malých písmen, "nedovoláme" se ho. ;) Obě verze lze taktéž ověřit stažením specielním stahovacím softwarem (např. DAP). I pak byla má snaha nalézt tento soubor neúspěšná. Já jen tak nějakou možnost (ověření) nevynechám. ;) Ovšem, třeba se mýlím. S největší pravděpodobností zapomněl "láďa" uploadovat příslušný soubor na svůj web.

Toť ode mne... MSS (Marco S.S.)...
Ne, psal mi na mail a bylo to opravdu velikostí písmene... Jinak sorry ale ten tvůj příspěvek jsem nějak nepochopil:o) Mohl bys ho vysvětlit nějak detailněji?
MSS bral v uvahu jen rozdilnost velikosti pisem barva.gif a BARVA.GIF (ale testoval jsi i Barva.gif, BARVA.gif, barva.GIF, bArVa.GiF atd??? kurna ty mas casu:)))))

pokud to same funguje na atlasu a tady ne, ver ze z 99% je duvodem velikost pismen... :)

m.
Jestli tam ma soubor XXX.gif, tak to budou urcite pekny prasarnicky :-)