Další subdomény...

Lze udělat něco typu neco.mojedomena.wz.cz?
no teoreticky ano, ale tebe asi zajima, zda to jde tady - pochybuji :) samozrejme pochybuji o zrizeni, ne o technickych moznostech...

na co te to napadlo? prehlednejsi je podle me pouziti adresaru:
ucet.domena.tld/neco
ucet.domena.tld/necojineho
atd...

m.
k cemu by to bylo dobre ? na placenem webu mame nastavene takove mapovani z sub.dom.tld na www.dom.tld/sub (virtualne, tj. uzivatel nedostane redirect, ale prepise se to internet), ale tady to snad ani nema smysl (delat domeny 4. radu)

jinak vsechny adresy typu a.b.c.d.e......muj.ucet.cz skonci na muj.ucet.cz, to ale asi vis
waw ... to jsem nevedel ... :o)

A jestli se nepletu, tak pres $HTTP_HOST si to kazdej muze presmerovat kam jest mu libo SAM ;~)

Radek
<HTML>to je fakt, to reseni pres rewrite je ale hezke v tom, ze uzivatel zustava na te adrese kterou zadal, takze prestoze vidi v url adresu jako franta.firma.cz/about.html, na disku to je soubor ~/public_html/franta/about.html</HTML>
To jsem teda nevěděl:o)
Ale asi máš pravdu že bude vypadat líp
neco.wz.cz/chat
http://chat.neco.wz.cz
Asi jo...
Chtelo by to domenu druhyho radu, vid Lukasiku :o)

Radek
To jo:-)))
Ale bohužl na to moc nemám:-(
Nebo mám, ale radší si chci koupit lepší věci!
Hele lidi ta domena neni spatný nápad. Mě by se třeba hodila, když bych chtěl aby někdo si mohl zařídit u mě na učtu web a nedostal se ke mně do adresáře. Měl by jiné heslo a už.jméno a nedostal by se ke mně na účet. Třeba já a kámoš máme stránky on dělá úpravy na článcích, tak bych mu dal jenom ftp přístup na drd.mysteria.cz/clanky/ jenom do tohodle adresare a pod adresaru a pomoci php skriptu bych to udělal tak, že by to načetlo ty soubory co by tam byly, ale vše je jenom v rukách admina. Asi to nebude nic jednoduchéhom ale hodilo by se to hodně. Jinak děkuji admine za to, že si to přečteš.