Nejdou mi v PHP objekty,pls help

Zdravim mam na stránkach kalendář který je vytvořen pomoci php třídy ale pohužel když ho chci includovat tak mi to hodí chybu:


Rezervační Systém Sport-zone

Parse error: parse error, expecting `T_OLD_FUNCTION' or `T_FUNCTION' or `T_VAR' or `'}'' in /3w/wz.cz/b/bagrweb/calendar.class.php on line 50

Fatal error: Cannot instantiate non-existent class: calendar in /3w/wz.cz/b/bagrweb/code_example.php on line 21

kde je na 50 řadku v calendar.class.php : public $error;

a na 21 řadku code_example.php: $objCalendar = new Calendar();
Je dobré před každou instalaci si ověřit, zda lze na serveru použít danou aplikaci.

Váš účet je umístěn na serveru, kde se nachází ještě PHP verze 4. Vámi uvedena aplikace však PHP4 nepodporuje. Už jenom z toho, že v PHP4 se nenachází vlastnosti public, protected, private, na které odkazuje chyba.

Co s tím. Najít jinou alternativu, která podporuje PHP4.
a nemužou mě ted nahrat na server kde je php verze 4? co bych proto měl udělat?
V rámci WZ není možné převést účet z jednoho serveru na jiný. Je tady zachována určitá struktura. Převodem by se struktura narušila a vznikl by zmatek.

Máte na výběr. Vytvořit účet, na kterém se již nachází PHP5 a nahrát tam svoji verzi. Nebo ponechat stávající účet, ale musíte si najít jiný kalendář, který podporuje PHP4.
Nebo je ještě třetí možnost. Upravit si kalendář tak, aby fungoval i na PHP4.
a při vytvaření nove stranky tak kde zaškrtnu že chci php5?
děkuji
<HTML>To nikde nezaškrtneš. Prostě si musíš vybrat server, na kterém je PHP5 (nebo upravit ten skript do PHP4).</HTML>
no jo ale jak ho vyberu nikde jsem neviděl že byto bylo někde na vyběr:-(
<HTML>Buď jiný hosting, nebo zde na wz si vyber při registraci domenu na mysteria.cz.</HTML>