registrace

no to me poser.jednou se chci zaregistrovat ale ze mi prijde min 15 e-mailu to jsem necekal.a to jsem se jeste nezaregistroval.@!#$
Jenom 15 ??? ... to jsi stastnej clovek :)))

Radek
hele radku, ty si dopisujes sam se sebou???

m.
Promin, ale tuhle poznamku jsem jaksi nepochopil ...

Nekdy pisu maily sam sobe ... jako blbenky ... ale to jsi asi na mysli nemel :o)

Ta moje minula poznamka se vztahovala k tomu, ze mi ted od WZ chodi registrace, aniz bych nejaky chtel delat ... to jsou ty "za Slovenska" ... ale tahle schranka je na takovy pripady stavena, tak mi to nijak zvlas nevadi :)

Radek
ne ne... mrkni se, nekdo si z tebe dela prdel a asi se bude divit az nekoho vyprovokuje stourat se v log zaznamech...

prvni prispevek ma uvedeny tvuj email a ty mu odpovidas, ze je stastnej clovek (tak jsem to aspon pochopil ja - tedy odpovidas sam sobe - bud schiza, nebo jak jsem rekl... nekdo se tady bavi).

m.
A jo, martin má pravdu^_^. Taky mi to nedošlo až při posledním příspěvku:o)
>>Nekdy pisu maily sam sobe ... jako blbenky ... ale to jsi asi na mysli nemel :o)
Nevíď v outlouku takovou ikonku blbenky teda úkoly?
Ukoly z outlaku nejde pouzit, protoze je potrebuju stale sebou ... tj. i ve skole a v praci :) ... cisty textovy mail je proste nejprenositelnejsi ... navic se ti preposle vsude, kam potrebujes :o)

Jinak diky Martine za upozorneni ... ja starej naivka si nevsim, ze pise mym jmenem ... ikdyz podle ty kultury projevu me to mohlo trknout :)

Teda, zajimalo by me, jak mohl cekat, ze se ozvu prave ja :)

Mno nic ... ja doufam, ze dotycny(a) dostane rozum a minimalne si na podobny zertiky najde nekoho jinyho ;-)))

Radek