nemuzu se zaregistrovat

Zkousel jsem se zaregistrovat. Vse slo v pohode az do 4kroku, kdy mi prisel email, a kdyz odkliknu odkaz na 5.krok, dostanu se do 1.kroku.
Co s tim?
ja fakt nevim jak to delate, vzdycky jednou za cas se nekdo ozve a ja mam pocit, ze to je jen tim, ze spatne klikate
Jo naučte se klikat míro naviguj je, klikni napozici 20,50:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))
Sakra já mám nějakou smail náladu já se neudržím^___________________________________^
Lukasiku ... prestan se tu smat a maz rozrezavat to puzzle ;~)

Radek
Až budu mít čas, náldau a spoň ten manúal k imagům...
teda, ty visis na netu od rana do vecera a php manual sis jeste nestahnul??
Stáh, možná se do toho brzy pustím, ale teď jdu psát chat...
Mam stejný problém. Po kliknutí na odkaz v emailu me to hodi zase na prvni krok registrace. CO MÁM DĚLAT?

PLEASE HELP ME!!!!

PS:klikat na odkazy umim :-))
Asi mám dneska blbej den. Stránky mi kvůli předchozímu problému nejdou zaregistrovat....

PS: Kdo je pro zruseni carek a hacku v ceskem jazyce? Strasne me to zdrzuje pri psani a mam dojem, ze si kvuli tomu driv nebo pozdeji vykloubim nekterej prst :-)
posli mi na email domenu, kterou chces regnout a ja to schvalne zkusim od sebe...

m.s.
Ja se zas registuju bez toho abych chtel ... :o)

Dneska rano ... 4:17 mi prisla registrace s timto odkazem ...

http://wz.cz/registrace.html?PHPSESSID=3bd53a9202e6014aafc5559202b18e91&step=4&code=c1cadb4a2c90b1eb0883e90901ceb45f

Tak jsem ji jen tak ze srandy dokoncil :) ... je to na ... tvojemeno.wz.cz

Pokud to nekomu patri, tak necht se mi ozve :) ... ale podle nazvu a emalilu na ktery mi to prislo bych spis nez na chybu WZ typoval na nejakeho ftipalka ... a nebo spis robota ... jen nevim, kde sehnal muj mail :(((

Radek
Hele taky? od 3:53 asi do 4:12 my přišlo asi 50 mailů s žádostí o ragistraci domény:o)) Z jaký si to měl IP? Mě to přišlo z 213.81.136.201.
213.81.136.201 = telecom-213-136-201.telecom.sk

m.
Koukam, ze zamestnani telecomu na Slovensku asi nemaji o nocni co na praci :))) ... k ty IP se ted nedostanu, ale hadal bych, ze bude podobna :)

Radek
nejspise se jedna o dialup... takze zjistit telefonni cislo (telecom.sk support), vzit obcanku a jet na slovensko nekomu to vysvetlit!

m.s.
Tak hura :o) ... ty uz mas Lukasiku taky prazdniny, tak si muzem udelat peknej vylet na Slovensko :) ... obklicime jeho utulny domecek a doufam, ze nas pri tom vysvetlovani nezavrou ;~)

Radek
no jo, vlastne dneska uz mate vlastne skoro prazdniny... a vizo:)))

m.
ja vizo nemam :( ... ale prazdniny zatim bohudik jo :o)

Radek